Zahrada v Uherském Brodě u rybníku

Zahrada v Uherském Brodě u rybníku
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Uherský Brod
  • Velikost: 710 m2
  • Volný od: 12.10.2017
  • Aktualizace inzerátu: 12.10.2017
  • Cena: 350 000 Kč
  • Kontakt: Casey Ryback
  • E-mail: casey.r@seznam.cz
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám dobře situovanou oplocenou zahradu u rybníku v ub. vinohradech. Rozloha 710m2 včetně plochy s asfaltovou cestou před zahradou. Celoroční bezproblémový příjezd. Na zahradě stojí stará dřevěná chatka s omítkou. Možnost postavit chatu do 40m2. Přípojka elektřiny a studna na pozemku. Cena 350 000 Kč. Z RK se neozývejte! Kontakt: casey.r@seznam.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/zahrada-v-uherskem-brode-u-rybniku. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Uherský Brod, prodej Uherský Brod, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Uherský Brod, pozemek Uherský Brod, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Uherský Brod bez realitky, Uherský Brod, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Uherský Brod. Požadovaná cena nemovitosti je 350 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Casey Ryback, e-mail: casey.r@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 12.10.2017.

Fotogalerie: Zahrada v Uherském Brodě u rybníku - prodej pozemek 710 m2 Uherský Brod

Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 1 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 2 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 3 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 4 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 5 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 6 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 7 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 8 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 9 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 10 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 11 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 12 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 13 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 14 Zahrada v Uherském Brodě u rybníku 15

Umístění na mapě: Zahrada v Uherském Brodě u rybníku - prodej pozemek 710 m2 Uherský Brod

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti