Zahradní chatka s pozemkem 1218 m2 v Orlové

Zahradní chatka s pozemkem 1218 m2 v Orlové
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dr.M.Tyrše, Orlová
  • Velikost: 26 m2
  • Volný od: 06.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 06.09.2016
  • Cena: 410 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám krásnou zahradu v osobním vlastnictví o výměře 1218 m2 v Orlové-Městě. Zahrada se nachází ve velice pěkné a klidné lokalitě naproti letiště. Na zahradě je dřevěná chatka se zastřešenou terasou o výměře 26 m2. V chatce je zavedena elektřina 230V a 400V. Chatka je zabezpečena a je v ní možnost přespání až pro čtyři osoby. Vodovodní přípojka s pitnou vodou, studna, suché WC, udírna, gril a spousta ovocných stromů a keřů se nachází na pozemku zahrady. Možnost příjezdu automobilem až k brance zahrady. Zahrada je celá oplocená a není součástí zahrádkářské kolonie. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/zahradni-chatka-s-pozemkem-1218-m2-v-orlove. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Orlová, prodej Orlová, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Orlová, rekreační objekt Orlová, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Orlová bez realitky, Dr.M.Tyrše Orlová, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt se zahradou a nabízím rekreační objekt Orlová. Požadovaná cena nemovitosti je 410 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 06.09.2016.

Fotogalerie: Zahradní chatka s pozemkem 1218 m2 v Orlové - prodej rekreační objekt 26 m2 se zahradou Dr.M.Tyrše Orlová

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Zahradní chatka s pozemkem 1218 m2 v Orlové - prodej rekreační objekt 26 m2 se zahradou Dr.M.Tyrše Orlová

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti