ZLEVNĚNO - Prodej RD 5+2 v Novém Vrátě v Č. Budějovicích

ZLEVNĚNO - Prodej RD 5+2 v Novém Vrátě v Č. Budějovicích
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , České Budějovice
 • Velikost: 5+1 a větší, 1000 m2
 • Volný od: 07.11.2016
 • Aktualizace inzerátu: 01.12.2016
 • Cena: 4 160 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: ZLEVNĚNO - Nabízíme prodej dvougeneračního domu 2+1 a 3+1, obytná plocha 170 m2, celková rozloha pozemku 1.000 m2, v klidné lokalitě Nové Vráto v Českých Budějovicích. Dům je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - PVC a plov. podlahy. Dům má 2 podlaží, je celý podsklepený. K domu náleží kůlna, pergola, dílna, udírna, skleník, 2 garáže a bazén. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem. Plyn na hranici pozemku. Ohřev vody bojlerem. Dům je po část. rekonstrukci (PENB - E) - kuchyň, plast. okna, střecha cca 8 let. Kolaudace domu proběhla v roce 1979. K dispozici dle dohody. Cena 4.160.000,- Kč za nemovitost vč. daně z nabytí nemovitostí + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/zlevneno-prodej-rd-5-2-v-novem-vrate-v-c-budejovicich. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům České Budějovice, prodej České Budějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, dům České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům České Budějovice od realitky, České Budějovice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s balkonem s garáží se zahradou a nabízím dům České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 160 000 Kč. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 01.12.2016.

Fotogalerie: ZLEVNĚNO - Prodej RD 5+2 v Novém Vrátě v Č. Budějovicích - prodej dům 5+1 a větší, 1000 m2 s balkonem s garáží se zahradou České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: ZLEVNĚNO - Prodej RD 5+2 v Novém Vrátě v Č. Budějovicích - prodej dům 5+1 a větší, 1000 m2 s balkonem s garáží se zahradou České Budějovice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti