3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů - nabídka pronájmu bytu 58 m2

3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Zámecký vrch 13, Karlovy Vary
  • Velikost: 3+kk, 58 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.02.2021
  • Cena: 9 500 Kč
  • Kontakt: Tomáš Hlaváč
  • E-mail: tom.hl@email.cz
  • Telefon: 605266526

Nabízím pronájem zařízeného bytu 3+KK, 3. NP (2. patro), 58 m2, v OV, lázeňské centrum Karlových Var, Zámecký Vrch. Velmi hezký byt s krásným výhledem na lázeňské centru Karlových Varů. Byt je ve velmi dobrém stavu, nachází se v 3. NP (2. patře) krásné historické budovy. Společné prostory po rekonstrukci. Byt je dispozičně řešen jako 3+KK, v koupelně je zděný sprchovací kout, WC a bidet. Z obývacího pokoje je vstup do kuchyňského koutu a do jedné ložnice, další ložnice má vstup z předsíně bytu. Byt je vybaven nábytkem, pračkou a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (bez myčky - tu lze připojit). Plovoucí podlaha, dlažba, posuvné dveře, plastová okna, na topení kalorimetry. Na chodbě komora společná se sousedy. Internet zapojen. Jedná se o klidné bydlení v těsné blízkosti léčivých pramenů a Vřídelní kolonády, nedaleko jsou restaurace, obchody, divadlo, muzea, lékárny, banky. Výborná poloha v lázeňském centru pro klid a odpočinek. Nájem 9500/měsíc, vratná kauce 12500 Kč, provize RK 9500 Kč, záloha na služby dle reálu cca 3000 Kč/měsíc, internet a elektro hradí nájemník zvlášť.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Karlovy Vary, pronájem Karlovy Vary, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Karlovy Vary, byt Karlovy Vary, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Karlovy Vary bez realitky, Zámecký vrch 13 Karlovy Vary, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Karlovy Vary. Požadovaná cena nemovitosti je 9 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/3-kk-pekny-vybaveny-v-lazenskem-centru-karlovych-varu.

Pro více informací kontaktujte Tomáš Hlaváč (soukromý inzerent), e-mail: tom.hl@email.cz, telefon: 605266526. Inzerát byl aktualizován dne 26.02.2021.

Fotogalerie: 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů - pronájem byt 3+kk, 58 m2 Zámecký vrch 13 Karlovy Vary

3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 1 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 2 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 3 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 4 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 5 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 6 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 7 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 8 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 9 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 10 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 11 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 12 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 13 3+kk pěkný vybavený v lázeňském centru Karlových Varů 14