Angelika Denis - nabídka prodeje komerční nemovitosti 565 m2

Angelika Denis
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Prague
  • Velikost: 565 m2
  • Aktualizace inzerátu: 31.08.2020
  • Cena: 5 000 000 Kč
  • Kontakt: Angelika Denis
  • E-mail: angelikadenis442@seznam.cz
  • Telefon: -

potřebujete peníze? Ale nechtějí platit příliš mnoho. Uspořádány do 24 hodin! BKR žádný problém! Mnoho možností, ne 950.000 Kč Hypotéky, osobní půjčky, obchodní vzít rezervace a... To vše je možné. E-mail:angelikadenis442@seznam.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pujcky-3. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti prodej, hledám komerční prostory Praha, prodej Praha, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, komerční prostory Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční prostory Praha bez realitky, 74 Praha Praha, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát prodej komerční prostory s balkonem s garáží se zahradou a nabízím komerční prostory Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 111 Kč. Cena za metr čtvereční je 1111 Kč/m2. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Angelika Denis, e-mail: angelikadenis442@seznam.cz

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Prague, prodej Prague, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Prague, komerční Prague, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Prague bez realitky, Prague, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Prague. Požadovaná cena nemovitosti je 5 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/angelika-denis.

Pro více informací kontaktujte Angelika Denis (soukromý inzerent), e-mail: angelikadenis442@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 31.08.2020.

Fotogalerie: Angelika Denis - prodej komerční 565 m2 Prague

Angelika Denis 1

Umístění na mapě: Angelika Denis - prodej komerční 565 m2 Prague