Apartmán Lipno nad Vltavou - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 63 m2

Apartmán Lipno nad Vltavou
 • Typ nemovitosti: rekreační
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Lipno nad Vltavou
 • Velikost: 2+kk, 63 m2
 • Aktualizace inzerátu: 10.05.2022
 • Cena: 6 974 000 Kč
 • Kontakt: Richard Nowak
 • E-mail: info@richardnowak.cz
 • Telefon: 608820533

Prodej kompletně vybaveného investičního apartmánu s výhledem na Lipenské jezero v osobním vlastnictví. Je připraven k okamžitému a pohodlnému užívání pro 4-5 osob. Aparmán je k prodeji s kompletním zařízením dle fotodokumentace. Stálý finanční výnos apartmánu je zajištěn správou společností Korzo Lipno. Komplex Korzo Lipno leží přímo v centru obce Lipno nad Vltavou. Samotné fungování apartmánu je postaveno na maximálním plnění požadavků, které majitel nemovitosti, investor v této době očekává. Naprosté pohodlí, jak při vlastní návštěvě se svou rodinou, tak i při návratnosti investovaných prostředků, zajistí správa, která je svými službami v této oblasti jedinečná /recepce, úklid, údržba, rezervace/. Majitel si může provozovat apartmán individuálně. Lipno nad Vltavou patří mezi nejrychleji se rozvíjející rekreační lokalitu u nás a díky tomu je to ideální investiční příležitost. Proč Lipno nad Vltavou? Díky nadmořské výšce a dostatku svahů, je zde zimní sezona naplno využita. V případě potřeby pestrosti je možno využít blízký ski areál Sterstein a Hochficht. V letní sezoně davy lidí táhne největší vodní plocha u nás, na které zdaleka není jen možnost výletu parníkem nebo romantické projížďky na loďce. Plocha je vhodná pro většinu vodních sportů, které se zde i provozují. Kolem vodní nádrže Lipno je mnoho dalších možností na aktivní dovolenou, ale i na dovolenou plnou odpočinku. Ať je to sport nebo návštěvy památek, hradů a zámků, kterých je v okolí mnoho nebo jen klidné procházky po nádherném kraji, je jisté, že v této oblasti není možné zažít nudu.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Lipno nad Vltavou, prodej Lipno nad Vltavou, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Lipno nad Vltavou, rekreační Lipno nad Vltavou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Lipno nad Vltavou bez realitky, Lipno nad Vltavou, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Lipno nad Vltavou. Požadovaná cena nemovitosti je 6 974 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/apartman-lipno-nad-vltavou.

Pro více informací kontaktujte Richard Nowak (soukromý inzerent), e-mail: info@richardnowak.cz, telefon: 608820533. Inzerát byl aktualizován dne 10.05.2022.

Fotogalerie: Apartmán Lipno nad Vltavou - prodej rekreační 2+kk, 63 m2 Lipno nad Vltavou

Apartmán Lipno nad Vltavou 1 Apartmán Lipno nad Vltavou 2 Apartmán Lipno nad Vltavou 3 Apartmán Lipno nad Vltavou 4 Apartmán Lipno nad Vltavou 5 Apartmán Lipno nad Vltavou 6 Apartmán Lipno nad Vltavou 7 Apartmán Lipno nad Vltavou 8 Apartmán Lipno nad Vltavou 9 Apartmán Lipno nad Vltavou 10 Apartmán Lipno nad Vltavou 11 Apartmán Lipno nad Vltavou 12