Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko - nabídka prodeje bytu 83 m2

Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Sukošan
  • Velikost: 83 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.11.2017
  • Cena: 6 900 000 Kč
  • Kontakt: Emporia d.o.o. Zadar
  • E-mail: realestate@emporia.hr
  • Telefon: 0038523300000

Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru. Byt se nachází ve druhém patře budovy postavené v roce 2008 a má fantastický výhled na moře a ostrovy. Byt se skládá ze vchodu, dvě ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, koupelny, WC, haly, lodžie a terasy, čisté užitné 83 m2. Většina nábytku je vyrobena na zakázku a byt je plně zařízený. K dispozici jsou 3 klimatizace v bytě. Okna jsou PVC a podlahy jsou pokryty parketami a dlaždicemi. Byt má dva kryté parkovací stání před budovou.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Sukošan, prodej Sukošan, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Sukošan, byt Sukošan, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Sukošan od realitky, Sukošan, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Sukošan. Požadovaná cena nemovitosti je 6 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/apartman-na-prodej-prvni-rade-k-mori-v-sukosan-nedaleko-zadaru-chorvatsko.

Pro více informací kontaktujte Emporia d.o.o. Zadar (makléř / RK), e-mail: realestate@emporia.hr, telefon: 0038523300000. Inzerát byl aktualizován dne 08.11.2017.

Fotogalerie: Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko - prodej byt 83 m2 Sukošan

Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 1 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 2 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 3 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 4 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 5 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 6 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 7 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 8 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 9 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 10 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 11 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 12 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 13 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 14 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 15 Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko 16

Umístění na mapě: Apartmán na prodej první řadě k moři v Sukosan, nedaleko Zadaru, Chorvatsko - prodej byt 83 m2 Sukošan