Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko - nabídka prodeje bytu 62 m2

Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Opatija
  • Velikost: 3+kk, 62 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.04.2019
  • Cena: 5 500 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Nerad
  • E-mail: jirka_nerad@yahoo.com
  • Telefon: -

Prodáme kompletně zařízený apartmán v chorvatském letovisku Opatija. Apartmán má rozlohu 63 m2 a dispozici 3+kk, tj. velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice a 1 koupelnu. Obývací pokoj je vybavený kvalitní rozkládací pohovkou pro 2 osoby, a v apartmánu lze tak pohodlně ubytovat až 6 osob. Apartmán má JV orientaci a po celý den je plný slunce. K apartmánu patří 2 balkony, jeden s výhledem na celý Kvarnerský záliv včetně města Rijeka, ostrovů Krk a Cres i pohoří Učka, druhý balkon je orientovaný do zeleně. K domu, ve kterém se nacházejí pouze 2 další apartmány (vlastněné cizinci a obsazené výhradně v létě) patří společná zahrada se společným bazénem. Apartmán je vybavený mj. výkonnou klimatizací A+++ s funkcí chlazení/topení i kamny na pelety, a je tak vhodný pro celoroční obývání. K apartmánu patří 2 vlastní parkovací stání a vlastní garáž. Na pláž je to necelých 10 minut chůze, do centra Opatije 5 km. Jsme majitelé, Češi. Cena 215 000 EUR.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Opatija, prodej Opatija, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Opatija, byt Opatija, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Opatija bez realitky, Opatija, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Opatija. Požadovaná cena nemovitosti je 5 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/apartman-se-zahradou-bazenem-a-garazi-opatija-chorvatsko.

Pro více informací kontaktujte Jiří Nerad (soukromý inzerent), e-mail: jirka_nerad@yahoo.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 17.04.2019.

Fotogalerie: Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko - prodej byt 3+kk, 62 m2 Opatija

Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 1 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 2 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 3 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 4 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 5 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 6 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 7 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 8 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 9 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 10 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 11 Apartmán se zahradou, bazénem a garáží - Opatija, Chorvatsko 12