Apartmán v Chorvatsku - nabídka prodeje komerční nemovitosti 40 m2

Apartmán v Chorvatsku
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Krk
  • Velikost: 2+kk, 40 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.10.2021
  • Cena: 3 500 000 Kč
  • Kontakt: Honza Šimoňák
  • E-mail: ing.simonak@seznam.cz
  • Telefon: 720378682

Lokalita: Poloostrov Krk, orientace na jihozápad Výstavba luxusních apartmánových domů v Chorvatsku na vlastním pozemku, v první linii od moře. Vyberte si některý z úchvatně navržených apartmánů s 2-3 ložnicemi o velikosti 40 – 90 m2 Apartmány s nádherným výhledem na moře, vynikají velkorysým řešením, svou vzdušností a prostorovou orientací, postavené v nadčasovém moderním stylu. Ke každému apartmánu náleží velká terasa nebo předzahrádka v případě přízemních apartmánů. U každého vila domu bude v ceně bazén a relaxační prostor, také parkovací stání na odlehlé straně od moře. Okolí průzračně čistého moře lemují oblázkové pláže, promenády s kavárnami, obchody a různé atrakce. Pokud zvažujete výhodnou investici nebo chcete vlastnit Váš prázdninový domov v malebném prostředí chorvatských pláží a promenád, máte jedinečnou příležitost zúčastnit se našeho projektu. Spolupracujeme s místními i českými dodavateli. Zajistíme právní servis, návrh projektu, stavební povolení, stavební činnost, všechny související služby spojené s výstavbou a následným provozem apartmánů, v případě, že po jistou dobu v roce nebudete chtít apartmán využívat pro vlastní potřeby a nabídnete jej k pronájmu. Stávající pozemek bude dle spoluvlastnických podílů rozdělen mezi jednotlivé vlastníky apartmánů. Práce bude probíhat dle rozpočtu v předem stanoveném harmonogramu, zajištěném smluvními podmínkami. Díky tomu budete mít neustálý přehled o Vašich financích a kontrolu nad probíhající stavbou. Platby probíhají v postupných termínech, vždy po dokončení konkrétní fáze projektu. Předpokládaná kolaudace podzim 2023. Výhody: - Rychlá návratnost investice ( 6 - 8 let ) - Apartmán lze využívat nejen pro vlastní rekreaci, ale také jako velmi dobrý nástroj pro zhodnocení financí. V době, kdy jej nebudete využívat pro vlastní dovolenou, můžete ho nabídnout ke krátkodobému pronájmu, a tím se urychlí návratnost investice. - Zhodnocení samotné investice i v případě, že apartmán nechcete pronajímat. Ceny nemovitostí v atraktivních přímořských lokalitách Chorvatska postupně rostou. - Vynikající dostupnost autem. Je to jedna z nejbližších cest k moři, vzhledem k poloze ČR. - Investice do nemovitosti je krok správným směrem. V české republice je nyní nedostatek vhodných nemovitostí, tudíž jejich ceny jsou přemrštěné. - Výstavba vlastní nemovitosti v lukrativní oblasti (pokud tam vlastníte pozemek) vyjde mnohem levněji, než koupě stávající přes realitní agentury. - V daném rekreačním resortu bude zajištěna správa a obsluha volných apartmánů. Služby spojené se správou budou moci využívat všichni vlastníci jednotlivých apartmánů dle svého uvážení. Cena: 3.500.000,- - 8.700.000,- Kč (podle velikosti a provedení apartmánu) (CZK, HRK, EUR)

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Krk, prodej Krk, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Krk, komerční Krk, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Krk bez realitky, Krk, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Krk. Požadovaná cena nemovitosti je 3 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/apartman-v-chorvatsku.

Pro více informací kontaktujte Honza Šimoňák (soukromý inzerent), e-mail: ing.simonak@seznam.cz, telefon: 720378682. Inzerát byl aktualizován dne 14.10.2021.

Fotogalerie: Apartmán v Chorvatsku - prodej komerční 2+kk, 40 m2 Krk

Apartmán v Chorvatsku 1 Apartmán v Chorvatsku 2 Apartmán v Chorvatsku 3