Apartmány ve starém zámku u Milána - nabídka prodeje bytu 145 m2

Apartmány ve starém zámku u Milána
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Milano, Rozzano
  • Velikost: 3+1, 145 m2
  • Aktualizace inzerátu: 10.03.2018
  • Cena: 17 308 720 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V severní Itálii, pár kilometrů od centra Milána, v klidné oblasti velmi přístupné a podávané, k prodeji luxusní byt o rozloze 145 m2, který se nachází v zámečku Visconti s parkem. Dům je na třech podlažích sloužených vnitřním schodištěm a skládá se z předsíně, obývacího pokoje, velké kuchyně, dvou ložnic s šatnami, tří koupelen, sklepa a dvojité garáže. Apartmán má také velkou verandu a dvě soukromé zahrady s altánem. Celý komplex zámku, který byl nedávno zrekonstruován a rozdělen na luxusní rezidence, který je ponořen do velkého uzavřeného parku, se nachází 400 metrů od milánského okruhu a pár minut od stanice metra. Historický obraz stavebního komplexu se vyznačuje architektonickou hodnotou, stavební materiály jsou luxusní, interiéry domu jsou extrémně rafinované a velkolepé. Zařízení jsou moderní a mají vynikající technologickou úroveň. Vynikající dostupnost vozidel a chodců.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Italia, Milano, Rozzano, prodej Italia, Milano, Rozzano, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Milano, Rozzano, byt Italia, Milano, Rozzano, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Italia, Milano, Rozzano od realitky, Italia, Milano, Rozzano, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Italia, Milano, Rozzano. Požadovaná cena nemovitosti je 17 308 720 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/apartmany-ve-starem-zamku-u-milana.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 10.03.2018.

Fotogalerie: Apartmány ve starém zámku u Milána - prodej byt 3+1, 145 m2 Italia, Milano, Rozzano

Apartmány ve starém zámku u Milána 1 Apartmány ve starém zámku u Milána 2 Apartmány ve starém zámku u Milána 3 Apartmány ve starém zámku u Milána 4 Apartmány ve starém zámku u Milána 5 Apartmány ve starém zámku u Milána 6

Umístění na mapě: Apartmány ve starém zámku u Milána - prodej byt 3+1, 145 m2 Italia, Milano, Rozzano