Bulharsko-dvojpokovojý apartmán - nabídka prodeje bytu 73 m2

Bulharsko-dvojpokovojý apartmán
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Sonnenstrand
  • Velikost: 2+kk, 73 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.05.2019
  • Cena: 1 527 450 Kč
  • Kontakt: Lenka Háková
  • E-mail: bulharskoreality@seznam.cz
  • Telefon: 608687494

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, plně vybavený apartmán s nábytkem o velikosti 2+kk -73 m2( celková plocha včetně společných částí ) v luxusním 5*****rezidenčním komplexu. Z terasy se nabízí úchvatný výhled na moře a hory. K dispozici jsou venkovní bazény, dětský bazén, park pro děti, šest restaurací, denní bar, piano bar, posilovna, fitness centrum, parní lázeň a lázeňskou část, která je od apartmánu kousek za zahradou. K dispozici je také krytý vyhřívaný bazén a squashový kurt. CENA: 59 900 € Investiční příležitosti jsou vynikající, protože komplex nabízí konferenční sál, videokonference a souběžný překlad a mnoho dalších služeb, které jsou pro podnikatele důležité. Byt je také v nepovinné části pronájmu v komplexu. V docházkové vzdálenosti je spousta obchodů, restaurací a dalších služeb. Veškerá občanská vybavenost je v místě nebo v blízkém okolí. Komplex je vzdálen cca.: 4 km od města Nessebar 35 km od města Bourgas 25 km od mezinárodního letiště Bourgas 90 km od města Varna a mezinárodního letiště Varna Roční poplatek za údržbu činí 16 € za m2 za rok.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Sonnenstrand, prodej Sonnenstrand, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Sonnenstrand, byt Sonnenstrand, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Sonnenstrand od realitky, Sonnenstrand, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Sonnenstrand. Požadovaná cena nemovitosti je 1 527 450 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/bulharsko-dvojpokovojy-apartman.

Pro více informací kontaktujte Lenka Háková (makléř / RK), e-mail: bulharskoreality@seznam.cz, telefon: 608687494. Inzerát byl aktualizován dne 23.05.2019.

Fotogalerie: Bulharsko-dvojpokovojý apartmán - prodej byt 2+kk, 73 m2 Sonnenstrand

Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 1 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 2 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 3 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 4 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 5 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 6 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 7 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 8 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 9 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 10 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 11 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 12 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 13 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 14 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 15 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 16 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 17 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 18 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 19 Bulharsko-dvojpokovojý apartmán 20