Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 58 m2

Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Primorsko, Bulharsko
  • Velikost: 58 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.01.2019
  • Cena: 1 000 000 Kč
  • Kontakt: Tatana Jaramova
  • E-mail: tandela@seznam.cz
  • Telefon: +359885355385

Butikový komplex Green Paradise se nachází hned u pláže v centrální části města Primorsko před Jižní pláží, jen 2 minuty pěší chůze do centra města a všech městských zařízení. Komplex je architekturní spojení mezi novátorstvím, klasikou a pohodlím. Vytvářením tohoto komplexu jsme se snažili o slití v jedno s prostorem, krásou a sofistikací v každém detailu, v každém koutku Vašeho budoucího domova, a taktéž abychom využili každého milimetru bydlící plochy. Protože víme jak je důležité vytvořit si dům s dobrým a praktickým rozmístením. Naším cílem bylo to, abychom projektovali budovu tak, aby z každého okna byl výhled na moře, jižní pláž písečnými dunami, ďábelský záliv a lesní vrchy pohoří Strandža. Stavební projekt je vytvořen podle evropského standartu, který uspokojí požadavky našich hostů. Vytvořili jsme perfektní dům přímo pro Vás, jehož práh překročíte s potěšením. Komplex má 32 apartmánů s 1 nebo 2 ložnicemi a plochou 58 - 160 m2 a v jeho rámci můžete využít tohoto komfortu: - recepce - ochrana a videokamera - úplně uzavřený komplex - bazén s dětskou částí - dětské hřiště - restaurace - SPA centrum a fitnes - chill out zóna s barem a jakuzi na střeše samotného komplexu - podzemní parkoviště Poplatky za údržbu jsou 12 Euro/m2 na rok. Za ceny a doplňující informace se prosím obraťte na nás. V případě uzavření smlouvy o prodeji, hradíme veškeré náklady spojené s dopravou do Bulharska pro 1os./2-3 noci. Nabízíme Vám plnou právní výpomoc a ověření zatížení majetku. Pomoc při zařizování partmánu a kompletní pomoc při vyskytnutí případných problémů a otázek týkajících se apartmánu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Primorsko, Bulharsko, prodej Primorsko, Bulharsko, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Primorsko, Bulharsko, rekreační Primorsko, Bulharsko, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Primorsko, Bulharsko od realitky, Primorsko, Bulharsko, rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Primorsko, Bulharsko. Požadovaná cena nemovitosti je 1 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/bulharsko-primorsko-butikovy-komplex-green-paradise.

Pro více informací kontaktujte Tatana Jaramova (makléř / RK), e-mail: tandela@seznam.cz, telefon: +359885355385. Inzerát byl aktualizován dne 15.01.2019.

Fotogalerie: Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise - prodej rekreační 58 m2 Primorsko, Bulharsko

Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 1 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 2 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 3 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 4 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 5 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 6 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 7 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 8 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 9 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 10 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 11 Bulharsko, Primorsko, Butikový komplex Green Paradise 12