Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 75 m2

Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: riviera, Bulharsko, Ravda
  • Velikost: 2+1, 75 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.01.2019
  • Cena: 1 200 000 Kč
  • Kontakt: Tatana Jaramova
  • E-mail: tandela@seznam.cz
  • Telefon: +359885355385

Nabízí apartmán 2+1 Celková plocha: 75 m2 Patro: 4 Ložnice: 1 Koupelna: 1 Cena: 46000 Euro Apartmán se nachází v Ravdě (2km od města Nessebar) v komplexu "La Star De La Mer". Komplex je vhodný za celoroční pobyt. Nachází se 120 m od písečné pláže. Komplex se rozprostírá na tichém a klidném místě, pěší chůzí velmi blízko do centra Ravdy. V těsné blízkosti jsou také stále otevřené obchůdky, restaurace a také je zde lehce dostupné dopravní spojení. V komplexu je i barbeque, bazén s dětskou částí i zahradní nábytek. V budově je výtah a interkomový systém. Apartmán je kompletně zařízený a skládá se z předsíně, ložnice, obývacího pokoje s kuchyní, koupelnou s WC a velkým balkónem s výhledem na moře. V případě uzavření smlouvy o prodeji, hradíme veškeré náklady spojené s dopravou do Bulharska pro 1os./2-3 noci. Nabízíme Vám plnou právní výpomoc a ověření zatížení majetku. Pomoc při zařizování partmánu a kompletní pomoc při vyskytnutí případných problémů a otázek týkajících se apartmánu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Bulharsko, Ravda, prodej Bulharsko, Ravda, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Bulharsko, Ravda, rekreační Bulharsko, Ravda, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Bulharsko, Ravda od realitky, riviera Bulharsko, Ravda, rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Bulharsko, Ravda. Požadovaná cena nemovitosti je 1 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/bulharsko-ravda-komplex-la-star-de-la-mer.

Pro více informací kontaktujte Tatana Jaramova (makléř / RK), e-mail: tandela@seznam.cz, telefon: +359885355385. Inzerát byl aktualizován dne 15.01.2019.

Fotogalerie: Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer - prodej rekreační 2+1, 75 m2 riviera Bulharsko, Ravda

Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 1 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 2 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 3 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 4 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 5 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 6 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 7 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 8 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 9 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 10 Bulharsko, Ravda, Komplex La Star De La Mer 11