Bulharsko-Slun.pob. 2kk - nabídka prodeje bytu 70 m2

Bulharsko-Slun.pob. 2kk
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Sonnenstrand
  • Velikost: 2+kk, 70 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.06.2019
  • Cena: 1 654 950 Kč
  • Kontakt: Lenka Háková
  • E-mail: bulharskoreality@seznam.cz
  • Telefon: 608687494

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi pěkný, plně vybavený apartmán s nábytkem o velikosti 2+kk 70 m2( celková plocha včetně společných částí ) v luxusním rezidenčním komplexu. Z terasy se nabízí úchvatný výhled na moře. Apartmán se nachází v Hotelu Barceló Royal Beach *****, v samém srdci turistického komplexu Sunny Beach Resort v Bulharsku. Hotel Barceló Royal Beach se nachází v ideální poloze, pouhých 50 metrů od pláže a v bezprostřední blízkosti centrální nákupní ulice Slunečního pobřeží, která zahrnuje designerové a supmarketové maloobchodní jednotky. Jedna z nejlepších lokalit v Sunny Beach. Hotel Barceló Royal Beach je oázou luxusu a exkluzivity na jedné z nejkrásnějších částí pobřeží Černého moře, slibující nezapomenutelný zážitek. Krásný design komplexu, nádherně upravené zahrady a květinová plocha bazénu. Nabízí všechny potřebné služby a vybavení. Jedná se o velmi bezpečné letovisko s 24hodinovou recepcí, bezpečné a podzemní hlídané parkoviště. K dispozici jsou venkovní bazény, dětský bazén, park pro děti, šest restaurací, denní bar, piano bar, posilovna, fitness centrum, parní lázeň a lázeňská část, která je od apartmánu kousek za zahradou. K dispozici je také krytý vyhřívaný bazén a squashový kurt. Investiční příležitosti jsou vynikající, protože komplex nabízí konferenční sál, videokonference a souběžný překlad a mnoho dalších služeb, které jsou pro podnikatele potřebné. Byt je také v nepovinné části pronájmu v komplexu. V docházkové vzdálenosti je mnoho obchodů, restaurací a dalších služeb. Veškerá občanská vybavenost je v místě nebo v blízkém okolí. Komplex je vzdálen cca.: 4 km od města Nessebar 35 km od města Bourgas 25 km od mezinárodního letiště Bourgas 90 km od města Varna a mezinárodního letiště Varna Roční poplatek za údržbu činí 16 € za m2 za rok.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Sonnenstrand, prodej Sonnenstrand, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Sonnenstrand, byt Sonnenstrand, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Sonnenstrand od realitky, Sonnenstrand, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Sonnenstrand. Požadovaná cena nemovitosti je 1 654 950 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/bulharsko-slun-pob-2kk.

Pro více informací kontaktujte Lenka Háková (makléř / RK), e-mail: bulharskoreality@seznam.cz, telefon: 608687494. Inzerát byl aktualizován dne 20.06.2019.

Fotogalerie: Bulharsko-Slun.pob. 2kk - prodej byt 2+kk, 70 m2 Sonnenstrand

Bulharsko-Slun.pob. 2kk 1 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 2 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 3 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 4 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 5 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 6 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 7 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 8 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 9 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 10 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 11 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 12 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 13 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 14 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 15 Bulharsko-Slun.pob. 2kk 16