Bulharsko-Studio - nabídka prodeje bytu 35 m2

Bulharsko-Studio
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Sonnenstrand
 • Velikost: 1+kk, 35 m2
 • Aktualizace inzerátu: 11.07.2019
 • Cena: 497 500 Kč
 • Kontakt: Lenka Háková
 • E-mail: bulharskoreality@seznam.cz
 • Telefon: 608687494

Rádi vám nabídneme k prodeji velice prostorný a pěkně zařízený studio s velkou terasou s výhledem na hory v pěkně udržováním rekreačním apartmánovém komplexu ve Slunečním pobřeží v Bulharsku.Apartmán se prodává plně vybaven podle aktuálních fotografií. Apartmán se skládá zvelkí obytné části s jídelním koutem,manželská postel ,předsíně,terasy,koupelna a WC..Byt má velmi prostornou terasu s výhledem na hory. Celková plocha:35m2 (včetně balkonu a společných části) Apartmán se skládá z obývací místnosti s vystavěnou kuchyňskou linkou.koupelna s WC.Parkování v areálu u apartmánu. Tento komplex se nachází v klidné oblasti mimo rušného centra letoviska Slineční pobřeží, vedle velkého aquaparku a pěší vzdálenosti cca.900m od nádherné 8 km dlouhé písečné pláže a představuje mega komplex s rozloze 45 000 m2 Komplex má devět bazénů, dva tobogány a mnoho zelených ploch s dětskými hřišti.K dispozici jsou dvě restaurace.Kromě toho, komplex nabízí 2 restaurace, evropské a bulharské kuchyně,bar,9 bazénů pro dospělé a děti,2 tobogány s dohledem bezpečnosti rekreanty záchranářů a lehátky zdarma u bazénu,kulečník a stolní,dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou tenis,Supermarket,Směnárna,„Relax“ zóna „oázy“ se stromy, květiny, trávník,dětský fitness pod širým nebem, Simulátory,Tennis Club,Internet club,víceúčelové hřiště na tenis, volejbal a fotbal ,půjčovna aut,masáže,venkovní barbecue gril ,parkování je pro hosty zdarma,Golf hřiště s 15 dírami. a ake golfové hřiště. Komplex je celkově oplocen, má velice krásnou udržovanou zahradu.Tento komplex je prostě ideální pro relaxaci a ubytování rodin s dětmi. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí slunného Bulharska. Roční poplatek za údržbu činí 12 € za za m2 zarok.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Sonnenstrand, prodej Sonnenstrand, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Sonnenstrand, byt Sonnenstrand, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Sonnenstrand od realitky, Sonnenstrand, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Sonnenstrand. Požadovaná cena nemovitosti je 497 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/bulharsko-studio-2.

Pro více informací kontaktujte Lenka Háková (makléř / RK), e-mail: bulharskoreality@seznam.cz, telefon: 608687494. Inzerát byl aktualizován dne 11.07.2019.

Fotogalerie: Bulharsko-Studio - prodej byt 1+kk, 35 m2 Sonnenstrand

Bulharsko-Studio 1 Bulharsko-Studio 2 Bulharsko-Studio 3 Bulharsko-Studio 4 Bulharsko-Studio 5 Bulharsko-Studio 6 Bulharsko-Studio 7 Bulharsko-Studio 8 Bulharsko-Studio 9 Bulharsko-Studio 10 Bulharsko-Studio 11 Bulharsko-Studio 12 Bulharsko-Studio 13 Bulharsko-Studio 14 Bulharsko-Studio 15 Bulharsko-Studio 16 Bulharsko-Studio 17 Bulharsko-Studio 18 Bulharsko-Studio 19 Bulharsko-Studio 20