Byt 1+kk s předzahrádkou v ul.Novovysočanská Pha 9 - nabídka pronájmu bytu 39 m2

Byt 1+kk s předzahrádkou v ul.Novovysočanská Pha 9
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Novovysočanská, Praha
  • Velikost: 1+kk, 39 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.02.2020
  • Cena: 14 000 Kč
  • Kontakt: Mgr. Hana Seibertová
  • E-mail: hana.seibertova@seznam.cz
  • Telefon: 606924843

Dlouhodobě pronajmu slunný byt 1+kk cca 39m2 s předzahrádkou cca 28m2 (18m2 dlažba, 10m2 zeleň). Byt je nově vymalován a kompletně zařízený nábytkem (nová pohovka vhodná pro každodenní spaní), spotřebiči (lednice s mraz., pračka, vest. trouba s deskou, mikrovlnka, var. konvice) a dalšími věcmi (TV, vysavač, mop, nádobí, sušák na prádlo, žehl. Prkno...); možnost připojení k internetu, SAT, PCO.; na předzahrádce voda, el.,slunečník, 2x sekačka, přibude komoda. Byt je situován od silnice na jižní stranu, prostor za předzahr. není průchozí (soukromí a klid i během prac. dne). Dům má kamer. systém; je v klidné zástavbě RD blízko zeleně vhodné na procházky, běh, kolo (Balkán, Pražačka, Vítkov, Parukářka); v blízkosti sport. centra hotelu Step a Pražačka (i venkovní koupaliště); restaurace, obchody, čerpací stanice s myčkou, centrum Krejcárek. Výborné dopr. spojení MHD i autem; zastávka Bus č.136 před domem, Tram č.1, 10, 16 cca 5min., všechny trasy metra cca 15min.. Preferuji zájemce (nekuřák, bez zvířat) o dlouhodobý pronájem min. na1 rok.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha bez realitky, Novovysočanská Praha, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 14 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-1-kk-s-predzahradkou-v-ul-novovysocanska-pha-9.

Pro více informací kontaktujte Mgr. Hana Seibertová (soukromý inzerent), e-mail: hana.seibertova@seznam.cz, telefon: 606924843. Inzerát byl aktualizován dne 18.02.2020.

Fotogalerie: Byt 1+kk s předzahrádkou v ul.Novovysočanská Pha 9 - pronájem byt 1+kk, 39 m2 Novovysočanská Praha

Byt 1+kk s předzahrádkou v ul.Novovysočanská Pha 9 1 Byt 1+kk s předzahrádkou v ul.Novovysočanská Pha 9 2 Byt 1+kk s předzahrádkou v ul.Novovysočanská Pha 9 3 Byt 1+kk s předzahrádkou v ul.Novovysočanská Pha 9 4