Byt 2+1 v Mladé Boleslavi - nabídka prodeje bytu 6572 m2

Byt 2+1 v Mladé Boleslavi
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Havlíčkova 884, Mladá Boleslav
  • Velikost: 2+1, 6572 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.01.2024
  • Cena: 2 690 000 Kč
  • Kontakt: Ludmila Műnzerová
  • E-mail: munzerova@seznam.cz
  • Telefon: 734699890

Vítejte v Mladé Boleslavi. Mám pro vás bytovou jednotku o dispozici 2+1 s balkonem o podlahové ploše 65,72 m2. Byt je v osobním vlastnictví a nachází se v nejvyšším podlaží osmipodlažního panelového domu. Nemovitost je připravena k rekonstrukci, čímž Vám poskytuje možnost vytvořit si domov přesně podle svých představ. Vytápění je ústřední, dálkové. K bytu patří sklepní kóje umístěná v suterénu domu. Příspěvek na správu domu a pozemku činí 1.368,-Kč. V pěší vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, základní a mateřské školky, nemocniční střediska, obchody, restaurace, dětské hřiště, park s odpočinkovou zónou. V blízké vzdálenosti je letní koupaliště, kde můžete trávit horké letní dny, venkovní tělocvična. Nejsou zde modré zóny, proto je parkování bezproblémové. Mladá Boleslav je skvělé místo pro život. Je zde krásné městské vyhřívané koupaliště s nočním koupáním, aquapark, zimní a moderní fotbalový stadiony, lesopark Štěpánka, sysli louka, historické památky a mnoho dalšího. Mladoboleslavský region je protkán hustou sítí cyklostezek i pěších turistických tras. Od Mladé Boleslavi je to krok do Českého ráje a Máchova jezera. Do Prahy je to 50 km. Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se mi, domluvíme se na prohlídce.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Mladá Boleslav, prodej Mladá Boleslav, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Mladá Boleslav, byt Mladá Boleslav, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Mladá Boleslav od realitky, Havlíčkova 884 Mladá Boleslav, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Mladá Boleslav. Požadovaná cena nemovitosti je 2 690 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-2-1-v-mlade-boleslavi.

Pro více informací kontaktujte Ludmila Műnzerová (makléř / RK), e-mail: munzerova@seznam.cz, telefon: 734699890. Inzerát byl aktualizován dne 08.01.2024.

Fotogalerie: Byt 2+1 v Mladé Boleslavi - prodej byt 2+1, 6572 m2 Havlíčkova 884 Mladá Boleslav