Byt 2+1 Vinohrady - nabídka prodeje bytu 60 m2

Byt 2+1 Vinohrady
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Praha
  • Velikost: 2+1, 60 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.01.2017
  • Cena: 4 100 000 Kč
  • Kontakt: Ivana Dirk Lukačovičová
  • E-mail: ivana.dirk@dirkgroup.com
  • Telefon: -

Prodáváme družstevní byt 2+1 (byt s nájemníky v důchodovém věku na dobu neurčitou). Celková výměra užitné plochy cca 60 m2. Zvýšené první nadzemní podlaží, orientovaný na východní a severovýchodní stranu ulice Slavíkova. Byt se skládá z předsíně, kuchyně, dvou pokojů, koupelny s vanou a WC a komory. K bytu patří také suchý sklep. Vytápění WAW, ohřev vody v kuchyni plynovou karmou, v koupelně boilerem. Kuchyňská linka s dřezem, sporák s troubou. Podlahové krytiny: parkety, keramické dlažby, PVC, koberce. Byt je po uvolnění vhodný k rekonstrukci. Dům z dvacátých let minulého století má secesní prvky, je v dobrém technickém stavu a patří k němu pěkně udržovaná zahrada ve vnitrobloku. Družstvo kupuje pozemek pod domem včetně zahrady, po dokončení koupě budou byty okamžitě převedeny do soukromého vlastnictví. 3 minuty ke stanici metra A Jiřího z Poděbrad a ke stanici tramvají. V bezprostředním okolí se nachází několik parků - Riegrovy sady, Mahlerovy sady a sady Svatopluka Čecha, základní škola, mateřské školky a Vysoká škola ekonomická. Možnost nákupů všeho druhu, v dosahu pěšky nákupní centrum Atrium Flora, řada dobrých restaurací všech cenových kategorií, kosmetické, kadeřnické a masážní salóny. Prvotřídní lokalita.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha, prodej Praha, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha bez realitky, Praha, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 4 100 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-2-1-vinohrady.

Pro více informací kontaktujte Ivana Dirk Lukačovičová (soukromý inzerent), e-mail: ivana.dirk@dirkgroup.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 13.01.2017.

Fotogalerie: Byt 2+1 Vinohrady - prodej byt 2+1, 60 m2 Praha

Byt 2+1 Vinohrady 1 Byt 2+1 Vinohrady 2 Byt 2+1 Vinohrady 3 Byt 2+1 Vinohrady 4

Umístění na mapě: Byt 2+1 Vinohrady - prodej byt 2+1, 60 m2 Praha