Byt 2+kk + garážové stání Černý Most - nabídka prodeje bytu 44 m2

Byt 2+kk + garážové stání Černý Most
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Doležalova, Praha
  • Velikost: 2+kk, 44 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.09.2020
  • Cena: 4 320 000 Kč
  • Kontakt: David Charvát
  • E-mail: Mr.davidcharvat@gmail.com
  • Telefon: 736487750

Prodej bytu v OV 2+kk podlahové plochy 44m2 v 5. patře revitalizovaného domu v ul. Doležalova – Praha 9, Černý Most. Byt je v původním stavu, připravený k rekonstrukci podle Vašich představ. Plastová okna s výhledem na západ. Dispozičně se jedná o dva pokoje (jeden s kuch. koutem, druhý jako ložnice), chodba, koupelna a samostatné WC. Vchod do bytu je od 2 výtahů (z nichž jeden je nákladní) oddělen uzamykatelnou předchodbou společnou pro tři byty. V ceně je zahrnuto: sklepní kóje, dále vytápěné garážové stání v OV s el. přípojkou. Garážové stání je cca 100m od domu, o velikosti 17m2. Panelový dům prošel kompletní revitalizací. Má novou fasádu zateplenou minerální izolací, vchody a nové výtahy na čipy, dlažba na chodbách a nové stoupačky. PNEB - B - velmi nízké náklady za služby a energie. Dům je udržovaný, bezproblémové bydlení. Lokalita má výbornou občanskou vybavenost - Metro B, Bus, ZŠ, MŠ, Poliklinika, Centrum Černý Most, Ikea. V sousedství přírodního parku Čihadla se nacházejí turisticky atraktivní místa, lesy, rybníky, sportovní areál, cyklostezky, golfový resort či volnočasové centrum Plechárna. Právní služby zajištěny. Nákupem nemovitosti ušetříte 180 000 Kč za provizi makléře. Pro více informací využijte kontaktní formulář. Kontaktuji jen přímé zájemce.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha, prodej Praha, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha bez realitky, Doležalova Praha, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 4 320 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-2-kk-garazove-stani-cerny-most.

Pro více informací kontaktujte David Charvát (soukromý inzerent), e-mail: Mr.davidcharvat@gmail.com, telefon: 736487750. Inzerát byl aktualizován dne 17.09.2020.

Fotogalerie: Byt 2+kk + garážové stání Černý Most - prodej byt 2+kk, 44 m2 Doležalova Praha

Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 1 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 2 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 3 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 4 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 5 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 6 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 7 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 8 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 9 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 10 Byt 2+kk + garážové stání Černý Most 11

Umístění na mapě: Byt 2+kk + garážové stání Černý Most - prodej byt 2+kk, 44 m2 Doležalova Praha