Byt 2+kk s garáží v centru Plzně - nabídka prodeje bytu 66 m2

Byt 2+kk s garáží v centru Plzně
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Černická, Plzeň
  • Velikost: 2+kk, 66 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.09.2017
  • Cena: 3 500 000 Kč
  • Kontakt: Andrea Janková
  • E-mail: jankova@akjankova.cz
  • Telefon: 777115384

Byt 2+kk umístěný v širším centru Plzně, sedm let starý, cihla, 1. podlaží, bezbariérový s výtahem. Byt se skládá z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a samostatného WC. K bytu náleží sklep (2,45 m2). Součástí prodeje je nebytová jednotka - garáž (17, 6 m2), umístěná přímo pod bytem v oploceném vnitrobloku s přístupem vraty na dálkové ovládání. Dále je součástí prodeje spoluvlastnický podíl na pozemcích (vnitroblok). Byt je moderně vybaven kuchyňskou linkou, vyrobenou na míru (včetně spotřebičů), podlahová krytina je tvořena plovoucími podlahami a dlažbou. V prostorné předsíni je vybudován úložný prostor - vestavěné skříně na míru. Internet je zajištěn optickým kabelem. V okruhu několika desítek metrů je ZŠ, MŠ, MHD, obchody... Vzdálenost do centra je 5 minut pěšky. Byt byl od doby výstavby sporadicky užíván, jeho stav odpovídá novostavbě. Je okamžitě k nastěhování a není potřeba žádných oprav ani rekonstrukce, Právní služby, spojené s prodejem jsou zajištěny zdarma včetně advokátní úschovy kupní ceny. Zástupci RK nevolat !!!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Plzeň, prodej Plzeň, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Plzeň, byt Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Plzeň bez realitky, Černická Plzeň, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 3 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-2-kk-s-garazi-v-centru-plzne.

Pro více informací kontaktujte Andrea Janková (soukromý inzerent), e-mail: jankova@akjankova.cz, telefon: 777115384. Inzerát byl aktualizován dne 16.09.2017.

Fotogalerie: Byt 2+kk s garáží v centru Plzně - prodej byt 2+kk, 66 m2 Černická Plzeň

Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 1 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 2 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 3 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 4 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 5 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 6 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 7 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 8 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 9 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 10 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 11 Byt 2+kk s garáží v centru Plzně 12

Umístění na mapě: Byt 2+kk s garáží v centru Plzně - prodej byt 2+kk, 66 m2 Černická Plzeň