Byt 3+1 v Litomyšli - nabídka prodeje bytu 75 m2

Byt 3+1 v Litomyšli
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: 9. května, 793, Litomyšl-Město
  • Velikost: 3+1, 75 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.11.2023
  • Cena: 3 300 000 Kč
  • Kontakt: Miloš Menc
  • E-mail: menc@lit.cz
  • Telefon: 733106299

Prodej velmi dobře udržovaného a situovaného bytu 3+kk v cihlové budově v osobním vlastnictví. Tento prostorný byt se nachází na 2. patře z celkových 3. Nabízí plochu 75,5 metrů čtverečních a je nevybavený (pouze kuchyňská linka, wc, vana se zástěnou), čímž poskytuje novému majiteli možnost vlastního zařízení dle vlastních představ, případné rekonstrukce. Koupelnové jádro je nově vyzděné. Budova nedisponuje parkovacími místy, avšak lze parkovat v okolí domu a na přilehlé ulici. Výtah v budově není, ale to není problém, protože byt se nachází na druhém patře. V bytě se nachází 3 pokoje, které poskytují dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Dispozice je velmi praktická a dobře rozdělená. Dva roky nový plynový kotel, plastová okna a žaluzie. Do bytu je je přiveden optický kabel, kde je možno se v tuto dobu připojit rychlostí až 1Gb/s. Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti a další informace, neváhejte mě kontaktovat skrze zprávy. Rád vám zodpovím veškeré dotazy a domluvíme si termín prohlídky. Těším se na vaši zprávu!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Litomyšl-Město, prodej Litomyšl-Město, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Litomyšl-Město, byt Litomyšl-Město, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Litomyšl-Město bez realitky, 9. května, 793 Litomyšl-Město, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Litomyšl-Město. Požadovaná cena nemovitosti je 3 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-3-1-v-litomysli.

Pro více informací kontaktujte Miloš Menc (soukromý inzerent), e-mail: menc@lit.cz, telefon: 733106299. Inzerát byl aktualizován dne 23.11.2023.

Fotogalerie: Byt 3+1 v Litomyšli - prodej byt 3+1, 75 m2 9. května, 793 Litomyšl-Město