Byt 3+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa - nabídka prodeje bytu 7389 m2

Byt 3+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Kařez 98, Kařez
  • Velikost: 3+kk, 7389 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.03.2018
  • Cena: 2 908 200 Kč
  • Kontakt: Ing. Gabriela Jiránková Novotná
  • E-mail: bydleniulesa@gmail.com
  • Telefon: -

Našli jsme úžasné místo k bydlení na klidném venkově s veškerým zázemím, pár metrů od lesa, s velkou zahradou se vzrostlými stromy, vzdálené jen 30 minut z Prahy a 20 minut z Plzně... Historický dům, který je součástí jedinečné zahrady, projde náročnou rekonstrukcí ve venkovském stylu s maximálním využitím přírodních materiálů - dřevěná eurookna s trojskly, masivní dřevěné podlahy a dveře, ručně vyráběná cihelná dlažba... Hledáme veselé a pozitivní sousedy, kteří milují přírodu, rádi houbaří, vyráží na výlety (jsme obklopeni Křivoklátskými a Brdskými lesy), touží pěstovat vlastní ovoce a zeleninu (v zahradě na vyvýšených záhonech) a rádi opékají buřty a pálí čarodějnice (v zahradě na velkém ohništi s posezením). Tito nadšenci jistě ocení, že v ceně každého bytu je velká zahradní chata s terasou namísto sklepní kóje a parkovací stání na uzavřené zahradě. Pokud právě hledáte místo, kde se usadit, milujete venkov a přírodu stejně jako my, mrkněte na naše webové stránky www.panskyovcin.com. Najdete tam kompletní informace o našem projektu a přehled všech volných bytů. Pro domluvení termínu prohlídek a rezervace nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás, sousedi!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Kařez, prodej Kařez, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kařez, byt Kařez, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Kařez bez realitky, Kařez 98 Kařez, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Kařez. Požadovaná cena nemovitosti je 2 908 200 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-3-kk-ve-venkovskem-stylu-s-chatou-na-zahrade-u-lesa.

Pro více informací kontaktujte Ing. Gabriela Jiránková Novotná (soukromý inzerent), e-mail: bydleniulesa@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 22.03.2018.

Fotogalerie: Byt 3+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa - prodej byt 3+kk, 7389 m2 Kařez 98 Kařez

Umístění na mapě: Byt 3+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa - prodej byt 3+kk, 7389 m2 Kařez 98 Kařez