Byt+garáž+zahrada BRNO Bohunice - nabídka prodeje bytu 74 m2

Byt+garáž+zahrada BRNO Bohunice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Arménská 7, Brno
  • Velikost: 3+1, 74 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.04.2019
  • Cena: 5 200 000 Kč
  • Kontakt: Blanka Jordan
  • E-mail: blankajordan14@gmail.com
  • Telefon: +420776048807

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA KOMPLETU!!! Prodám velmi pěkný a klidný byt 3+1 v Brně – Bohunicích s kvalitní zděnou garáží (5 minut chůze od bytu) a velmi pěknou a pečlivě obhospodařovanou zahradou 310m2 (10min.chůze krásnou procházkou od bytu!). Byt s původním nábytkem je téměř 80m2 velký, se sklepem a dvěma komorami, velkým balkonem, orientován na západ a východ s velmi pěkným výhledem do zeleně! Byt, v nově zatepleném domě s bezbariérovým přístupem, s novým výtahem a velmi pěkným novým bytovým jádrem, je vhodný zejména pro větší rodinu nebo důchodce. Nachází se ve 2.patře okrajového bloku sídliště s velmi pěkným a potřebným okolím: sady, parky, velké zahradnictví, základní škola, škola, zdravotní středisko, pošta, vyhlášený pečovatelský dům, nemocnice, hospůdky, ad.. Malé obchodní centrum a tramvaj je cca 10 minut pěšky. Autobus 2 minuty. Zahrada leží v zahrádkářské oblasti v malebném údolí s potokem a nachází se na ni, mimo několika ovocných stromů - jabloní, jezírka, a všech možných druhů od jara do podzimu kvetoucích a užitkových rostlin (maliny, jahody ad.), také starší dřevěná částečně podsklepená chata se zásobníky dešťové vody a s možností ověřené rekonstrukce na vícepodlažní objekt! Vše ihned volné! (majitel bydlí v zahraničí). CENA ZA VŠE POUZE 5,2 mil.Kč! Při rychlém jednání možná sleva. Realitní kanceláře prosím nereagujte – prioritní smlouva je již uzavřena. Více informací na českém telefonu +420 776 048 807.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Brno, prodej Brno, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Brno bez realitky, Arménská 7 Brno, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 5 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-garaz-zahrada-brno-bohunice.

Pro více informací kontaktujte Blanka Jordan (soukromý inzerent), e-mail: blankajordan14@gmail.com, telefon: +420776048807. Inzerát byl aktualizován dne 07.04.2019.

Fotogalerie: Byt+garáž+zahrada BRNO Bohunice - prodej byt 3+1, 74 m2 Arménská 7 Brno

Byt+garáž+zahrada BRNO Bohunice 1