Chalupa na vysočině - Petrovice - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 469 m2

Chalupa na vysočině - Petrovice
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Petrovice, Nové Město na Moravě
  • Velikost: 4+1 a větší, 469 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.09.2017
  • Cena: 990 000 Kč
  • Kontakt: Pavel Kantor
  • E-mail: chalupa-na-vysocine@centrum.cz
  • Telefon: 607083915

Nabízím vesnický dům, zděný, částečně podsklepený se sedlovou střechou a zvýšeným obytným podkrovím, vhodný k rekreaci i trvalému bydlení. Původní stavba je více než 100 let stará, rekonstrukce a přestavba byla provedena v letech 1998 až 2000. V přízemí se nachází obytná část - předsíň se schodištěm do obytného podkroví, jídelna s kuchyňskou linkou, obývací pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC a technická místnost. V podkroví jsou tři ložnice, pracovna, nevybavená kuchyň, sprchový kout a samostatné WC. Všechny místnosti v podkroví mají samostatný vstup z propojovací chodby. Vytápění je ústřední s kotlem na tuhá paliva a radiátory v místnostech, ohřev vody elektrickým bojlerem. Stavba je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Plyn není zaveden. Elektřina 380/220V. Pozemky u domu jsou oploceny a nacházejí se na nich trvalé porosty. Dům je situován na klidném místě v Petrovicích, které mají 198 obyvatel a jsou městskou částí Nového Města na Moravě. Prodává se bez realitní kanceláře nejvyšší nabídce, přičemž nabídka musí dosáhnout alespoň částky 990.000 Kč. Cena stanovená úředním odhadem je 1.320.000 Kč. Nemovitostí nelze ručit při vyřizování hypotéky. Zájemce musí mít vlastní finanční prostředky nebo ručit jinou nemovitostí.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Nové Město na Moravě, prodej Nové Město na Moravě, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nové Město na Moravě, rekreační Nové Město na Moravě, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Nové Město na Moravě bez realitky, Petrovice Nové Město na Moravě, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Nové Město na Moravě. Požadovaná cena nemovitosti je 990 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chalupa-na-vysocine-petrovice.

Pro více informací kontaktujte Pavel Kantor (soukromý inzerent), e-mail: chalupa-na-vysocine@centrum.cz, telefon: 607083915. Inzerát byl aktualizován dne 22.09.2017.

Fotogalerie: Chalupa na vysočině - Petrovice - prodej rekreační 4+1 a větší, 469 m2 Petrovice Nové Město na Moravě

Chalupa na vysočině - Petrovice 1 Chalupa na vysočině - Petrovice 2 Chalupa na vysočině - Petrovice 3 Chalupa na vysočině - Petrovice 4 Chalupa na vysočině - Petrovice 5 Chalupa na vysočině - Petrovice 6 Chalupa na vysočině - Petrovice 7 Chalupa na vysočině - Petrovice 8 Chalupa na vysočině - Petrovice 9 Chalupa na vysočině - Petrovice 10 Chalupa na vysočině - Petrovice 11

Umístění na mapě: Chalupa na vysočině - Petrovice - prodej rekreační 4+1 a větší, 469 m2 Petrovice Nové Město na Moravě