Chalupa v Rokytnici nad Jizerou - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 206 m2

Chalupa v Rokytnici nad Jizerou
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Hranice, Rokytnice nad JIzerou
  • Velikost: 4+1 a větší, 206 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.04.2021
  • Cena: 4 900 000 Kč
  • Kontakt: Jana Vonšovská
  • E-mail: jana@kolin.cz
  • Telefon: -

Prodám velkou poloroubenou chalupu s vedlejším objektem komplet přestavěnou v 80. letech. Suchá, čistá konstrukce bez napadení škůdci. 3 ložnice, kuchyň, pokoj, velká světnice, koupelna s WC, půda nad roubenou částí vhodná k dostavbě na velký pokoj, sklep. V druhém objektu světnice s kuch. koutem a podkrovní ložnice. Zastavěná ploha 206 m2, pozemek 2379 m2. Topení lokální na tuhá paliva, ve dvou místnostech kachlová kamna. Sjezdovka Studenov 1,5 km. Objekt s parametry na přestavbu ke komerčním účelům. Cena k jednání. Prohlídka 24.4.2021 po předchozí dohodě.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Rokytnice nad JIzerou, prodej Rokytnice nad JIzerou, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Rokytnice nad JIzerou, rekreační Rokytnice nad JIzerou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Rokytnice nad JIzerou bez realitky, Hranice Rokytnice nad JIzerou, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Rokytnice nad JIzerou. Požadovaná cena nemovitosti je 4 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chalupa-v-rokytnici-nad-jizerou.

Pro více informací kontaktujte Jana Vonšovská (soukromý inzerent), e-mail: jana@kolin.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 19.04.2021.

Fotogalerie: Chalupa v Rokytnici nad Jizerou - prodej rekreační 4+1 a větší, 206 m2 Hranice Rokytnice nad JIzerou

Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 1 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 2 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 3 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 4 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 5 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 6 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 7 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 8 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 9 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 10 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 11 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 12 Chalupa v Rokytnici nad Jizerou 13