Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 309 m2

Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Hradce, Lipí
  • Velikost: 2+kk, 309 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.04.2019
  • Cena: 670 000 Kč
  • Kontakt: Adéla Zimmel
  • E-mail: LabajovaAdela@seznam.cz
  • Telefon: 720980701

Částečně podsklepená patrová chata na VLASTNÍM pozemku v obci Hradce, 10 km od Českých Budějovic. V přízemí chaty místnost s krbem, prostorem pro příjemné posezení a maličkým kuchyňským koutem. Do patra chaty vedou strmější dřevěné schody. V patře chaty se nachází ložnice se vstupem na malý balkon s krásným výhledem do krajiny Blanského lesa. Přístup na suché WC je samostatný z venku. Voda zde není zavedena, možno řešit vrtem (v chatové osadě veřejná studna). Chata má zděné základy a dřevěné obložení, střecha z eternitu. Velikost chaty je 55m2, pozemek 309 m2. Chata leží na konci osady, obklopena ze dvou stran lesem (velice klidné a příjemné prostředí). V sousední obci Lipí obchůdek a možnost koupání, příp. přímo v rybníku v Hradcích. Na chatě jsou potřebné menší úpravy (nátěr dřevěného zábradlí, rekonstrukce kuchyňky, příp.vymalování apod.). Chatu jsem zdědila po prarodičích, kteří jí postavili, bohužel žiji v rodinném domě v jiném regionu a nemám časové možnosti chatu využívat. Případné další dotazy rád zodpoví manžel na telefonním čísle 720 980 701. Prosím, jen vážní a SOLVENTNÍ zájemci, ne RK!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Lipí, prodej Lipí, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Lipí, rekreační Lipí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Lipí bez realitky, Hradce Lipí, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Lipí. Požadovaná cena nemovitosti je 670 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chata-ceskobudejovicko.

Pro více informací kontaktujte Adéla Zimmel (soukromý inzerent), e-mail: LabajovaAdela@seznam.cz, telefon: 720980701. Inzerát byl aktualizován dne 30.04.2019.

Fotogalerie: Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO - prodej rekreační 2+kk, 309 m2 Hradce Lipí

Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 1 Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 2 Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 3 Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 4 Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 5 Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 6 Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 7 Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 8 Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 9 Chata, ČESKOBUDĚJOVICKO 10