Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice - nabídka prodeje domu 80 m2

Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Doudleby
  • Velikost: 3+kk, 80 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.08.2022
  • Cena: 2 550 000 Kč
  • Kontakt: Luděk Jahelka
  • E-mail: p.jahelku@seznam.cz
  • Telefon: 703688108

Prodej chaty 80 m2, pozemek 422m2 Celková cena: 2 550 000 Kč Doudleby u Českých Budějovic ev.č.134 Nabízíme k prodeji chatu na krásném místě v obci Doudleby necelých 13 km od Českých Budějovic v blízkosti řeky Malše na vlastním pozemku s jedinečným výhledem do údolí. Chata se nachází na kopci, mimo záplavovou oblast. Prostorná chata, která je nyní na prodej, byla vyprojektována a postavena v roce 1962. Chata je zděná, stojí na kvalitních základech a je celkově dobře udržovaná. Do chaty vstoupíte přes prostornou zasklenou verandu přímo do obytné místnosti s novými krbovými kamny. Z hlavní obytné místnosti je vstup do kuchyně se stylovou kuchyňskou linkou a kredencí z 60let. Také je zde prostorná, samostatná místnost s WC a umyvadlem (s možností vybudování koupelny). Do druhého podlaží vstoupíte po prostorných schodech z kvalitní borovice. V něm se nachází velkorysý prostor na spaní s krásným výhledem do údolí. Chata je částečně podsklepena a nabízí velký prostorný sklep. Chata se prodává s veškerým vybavením. V chatě je kompletní rozvod elektrické energie (nová přípojka), odpad z WC je sveden do zděné jímky, vodovod není. Vodu je možné odebírat z nedalekého společného vrtu do kanystru, nebo si můžete instalovat nádrž na sběr dešťové vody a čerpadlem do chaty (nyní k dispozici 4 sudy na dešťovou vodu svedenou z okapů). Na pozemku byl proveden průzkum a je zde možnost vlastního vrtu s pitnou vodou. Chata se nachází na vlastním pozemku o velikosti 422 m2. Příjezd a parkování je cca.. 15m od chaty. Jestliže hledáte místo k rekreaci a odpočinku nebo i budoucímu trvalému bydlení v krásném prostředí s čerstvým vzduchem, kde se na dohled v údolí pasou srnky, kontaktujte nás na tel: 703 688 108, p.jahelku@seznam.cz.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Doudleby, prodej Doudleby, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Doudleby, dům Doudleby, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Doudleby bez realitky, Doudleby, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Doudleby. Požadovaná cena nemovitosti je 2 550 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chata-dum-na-prodej-doudleby-okres-ceske-budejovice.

Pro více informací kontaktujte Luděk Jahelka (soukromý inzerent), e-mail: p.jahelku@seznam.cz, telefon: 703688108. Inzerát byl aktualizován dne 26.08.2022.

Fotogalerie: Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice - prodej dům 3+kk, 80 m2 Doudleby

Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 1 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 2 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 3 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 4 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 5 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 6 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 7 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 8 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 9 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 10 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 11 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 12 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 13 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 14 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 15 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 16 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 17 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 18 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 19 Chata,dům na prodej Doudleby,okres České Budějovice 20