Chata Nechranická přehrada - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 52 m2

Chata Nechranická přehrada
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Vadkovice
  • Velikost: 3+1, 52 m2
  • Aktualizace inzerátu: 05.03.2019
  • Cena: 2 900 000 Kč
  • Kontakt: Petra Lorencová
  • E-mail: lorencova.petra@seznam.cz
  • Telefon: 777733470

Dnes Vám nabízím velmi pěknou rekreační chatu v obci Vadkovice nedaleko Nechranické přehrady. Na samotný břeh přehrady je to 200m. Chata byla koulaodována v roce 2010. Dvoupodlažní chata s dispozicí 3+1 stojí na vlastní parcele o výměře 400m2. K chatě je napojena zastřešená pergola přes kterou se vchází do domu. Dále je k dispozici zastřešené stání a kůlna. Chata zůstane vybavená dle fotografii. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyň se spotřebiči, koupelna s vanou a toaleta. V druhém NP je 2x ložnice a toaleta. Chata má vlastní vrtanou studnu do 22m s rezervoárem 5 m3, čistička s jímkou, dále je připravena k rozvodu pitné vody. Topení je řešeno el. přímotopy a podlahovým vytápěním.Ohřev vody je řešen 200l bojlerem. Chata má wifi, alarm s upozorněním na Váš mobilní telefon, elektricky ovládané žaluzie v celém objektu, trojskla v oknech,satelit, termostaty na nastavení teplot v jednotlivých pokojích, bránu na dálkové ovládání. Je zde možnost trvalého bydlení... Celkově je chata ve velmi pěkné přírodě, je zde mnoho využití v okolí. Soukromí a pohodu Vám zajistí vzrostlé tůje okolo chaty. Nejsem z realitky, ale neváhejte mě kontaktovat i v případě, že byste chtěli pomoci s vyřízením financování zmíněné nemovitosti. Cena nemovitosti 2.900.000,- Kč, daň z nabití nemovitosti platí kupující.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Vadkovice, prodej Vadkovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vadkovice, rekreační Vadkovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Vadkovice bez realitky, Vadkovice, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Vadkovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chata-nechranicka-prehrada.

Pro více informací kontaktujte Petra Lorencová (soukromý inzerent), e-mail: lorencova.petra@seznam.cz, telefon: 777733470. Inzerát byl aktualizován dne 05.03.2019.

Fotogalerie: Chata Nechranická přehrada - prodej rekreační 3+1, 52 m2 Vadkovice