Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 49 m2

Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Prostřední Bečva
  • Velikost: 3+1, 49 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.05.2019
  • Cena: 1 499 000 Kč
  • Kontakt: Kamila Smolková
  • E-mail: kamcav@centrum.cz
  • Telefon: 777310393

Chata se nachází v lokalitě Prostřední Bečva v přímém kontaktu s přírodou. Jedná se o dřevostavbu se dvěma zastřešenými terasami. V přízemí se nachází chodba, kuchyň, koupelna s wc se sprch.koutem a obývací pokoj. V prvním patře jsou 2 ložnice, jedna menší a druhá větší. Zastavěná plocha chaty je 49m2. Interiér je v původním zachovalém stavu, rozvody vody a odpady jsou nově vedeny v plastu. Je zde nový přívod elektřiny, vodovod je obecní, odpady jsou svedeny do čističky odpadních vod, o kterou se stará vedlejší rekreační středisko (ošetřeno písemně). Vytápění - krbová kamna na tuhá paliva. K chatě je celoroční příjezd, pod chatou je parkování. K chatě náleží pozemek 600m2 (ve svahu). Chata je částečně podsklepená. Poloha chaty je velmi výhodná - asi 7min procházkou lesem se dá dojít k obchodu, k zastávce autobusu na Pustevny a restauraci U Skokana. Klidné místo pro relax i houbaření. Ideální výchozí bod pro turistiku. SOUKROMÝ PRODEJ BEZ RK!!! RK NEVOLAT!!!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Prostřední Bečva, prodej Prostřední Bečva, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Prostřední Bečva, rekreační Prostřední Bečva, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Prostřední Bečva bez realitky, Prostřední Bečva, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Prostřední Bečva. Požadovaná cena nemovitosti je 1 499 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chata-s-c-ev-v-krasnem-prostredi-pod-pustevnami.

Pro více informací kontaktujte Kamila Smolková (soukromý inzerent), e-mail: kamcav@centrum.cz, telefon: 777310393. Inzerát byl aktualizován dne 11.05.2019.

Fotogalerie: Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami - prodej rekreační 3+1, 49 m2 Prostřední Bečva

Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 1 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 2 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 3 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 4 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 5 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 6 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 7 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 8 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 9 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 10 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 11 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 12 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 13 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 14 Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami 15

Umístění na mapě: Chata s č.ev. v krásném prostředí pod Pustevnami - prodej rekreační 3+1, 49 m2 Prostřední Bečva