Chata se zahrádkou v Kralupech nad Vltavou - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 512 m2

Chata se zahrádkou v Kralupech nad Vltavou
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Lutovítova, Kralupy nad Vltavou
  • Velikost: 1+1, 512 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.09.2021
  • Cena: 1 690 000 Kč
  • Kontakt: Margita Pohlová
  • E-mail: topolovamargita@gmail.com
  • Telefon: 735829951

Nabízíme k prodeji chatu se zahradou v osadě Lutovník u Kralup nad Vltavou. Zahrada se nachází v klidné a oblíbené lokalitě v blízkosti lesa. Celková plocha pozemku 512 m2 (zahrada 477 m2, chata 35 m2) vše v osobním vlastnictví, součástí prodeje je i podíl na společném pozemku (cca 147 m2). Zahrada je udržovaná se záhony pro pěstování zeleniny, s ovocnými stromy (třešeň, meruňky, jabloň, slíva), okrasnými květinami a keři. Elektřina 230V je zavedená do chaty (vlastní elektroměr). Na rozhraní pozemků je společná studna se sousední chatou. Voda je také zajištěna z rezervoáru kolonie (sezónně od jara do podzimu). Chata je zděná, dispozice 1+1, částečně podsklepená a je možnost rozšíření o půdní vestavbu. Chata je po částečné rekonstrukci a částečně vybavené. Vytápět lze kamny na tuhá paliva. Možnost bezproblémového parkování u pozemku. Volné ihned! Pro bližší informace či prohlídku mě prosím kontaktujte. V případě velkého zájmu bude prodáno nejlepší nabídce. RK NEVOLAT!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Kralupy nad Vltavou, prodej Kralupy nad Vltavou, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kralupy nad Vltavou, rekreační Kralupy nad Vltavou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Kralupy nad Vltavou bez realitky, Lutovítova Kralupy nad Vltavou, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Kralupy nad Vltavou. Požadovaná cena nemovitosti je 1 690 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chata-se-zahradkou-v-kralupech-nad-vltavou.

Pro více informací kontaktujte Margita Pohlová (soukromý inzerent), e-mail: topolovamargita@gmail.com, telefon: 735829951. Inzerát byl aktualizován dne 16.09.2021.

Fotogalerie: Chata se zahrádkou v Kralupech nad Vltavou - prodej rekreační 1+1, 512 m2 Lutovítova Kralupy nad Vltavou

Chata se zahrádkou v Kralupech nad Vltavou 1 Chata se zahrádkou v Kralupech nad Vltavou 2 Chata se zahrádkou v Kralupech nad Vltavou 3 Chata se zahrádkou v Kralupech nad Vltavou 4 Chata se zahrádkou v Kralupech nad Vltavou 5 Chata se zahrádkou v Kralupech nad Vltavou 6