Chata se zahradou Hracholusky - Butov - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 486 m2

Chata se zahradou Hracholusky - Butov
 • Typ nemovitosti: rekreační
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Stříbro - Butov
 • Velikost: 2+1, 486 m2
 • Aktualizace inzerátu: 06.12.2023
 • Cena: 1 Kč
 • Kontakt: Kateřina Visingerová
 • E-mail: visingerovakatka@gmail.com
 • Telefon: 774388899

Z rodinných důvodů nabízíme k prodeji podezděnou, patrovou a též podsklepenou chatu s vybavením a garáží (dílnou) v tradiční a vyhledávané rekreační oblasti přímo na přehradě Hracholusky na Plzeňsku. K chatě (108 m2), která je zateplena pod obkladem polystyrenem, náleží ještě vydlážděná veranda (s úložným prostorem pro dřevo) a dále VLASTNÍ, ze všech stran oplocená zahrada, a to včetně VLASTNÍ stavební parcely (450+36 m2), kde lze parkovat až 2 auta přímo u chaty uvnitř pozemku. Vede sem příjezdová cesta, která se pak rozdvojuje na horní a dolní a umožňuje tak přístup dokonce ze 2 směrů (+ pěší přístup ještě mini vrátky směrem od přehrady). Součástí zahrady je též skalka s jezírkem. Do chaty je zavedená elektřina 230 i 380 V pro využití pily. V okolí se nachází několik campů. Nákupy možné ve městě Stříbře - v dojezdu do 10 min, Plzeň asi 30 min. Přehrada dostupná pouze do 5 min - vhodné pro rybáře! Na pláži pod chatou pak příjemné opalování a koupání, projížďky parníkem. V oblasti je i velmi dobrý mobilní signál a krásná příroda (viz. např. Butovský vodopád, houbaření v přilehlých lesích apod.). Chata se zázemím je vybavená, vhodná k okamžitému pobytu. Cena na základě několika realitních odhadů.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Stříbro - Butov, prodej Stříbro - Butov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Stříbro - Butov, rekreační Stříbro - Butov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Stříbro - Butov bez realitky, Stříbro - Butov, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Stříbro - Butov. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chata-se-zahradou-hracholusky-butov.

Pro více informací kontaktujte Kateřina Visingerová (soukromý inzerent), e-mail: visingerovakatka@gmail.com, telefon: 774388899. Inzerát byl aktualizován dne 06.12.2023.

Fotogalerie: Chata se zahradou Hracholusky - Butov - prodej rekreační 2+1, 486 m2 Stříbro - Butov

Chata se zahradou Hracholusky - Butov 1 Chata se zahradou Hracholusky - Butov 2 Chata se zahradou Hracholusky - Butov 3 Chata se zahradou Hracholusky - Butov 4 Chata se zahradou Hracholusky - Butov 5 Chata se zahradou Hracholusky - Butov 6 Chata se zahradou Hracholusky - Butov 7 Chata se zahradou Hracholusky - Butov 8 Chata se zahradou Hracholusky - Butov 9