Chata v k.ú. Klokočůvek - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 300 m2

Chata v k.ú. Klokočůvek
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Odry
  • Velikost: 300 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.10.2018
  • Cena: 330 000 Kč
  • Kontakt: Jan Godal
  • E-mail: godal@insolvencni-kancelar.eu
  • Telefon: 725080896

Rekreační domek, jednopodlažní + suterén. Sedlová střecha bez podkroví. Umístění - chatová oblast Klokočůvek. Napojení - elektřina. Voda pouze dešťová se střechy. Splašková kanalizace svedena do jímky na vyvážení. Dispozice: I. NP předsíň se schodištěm, pokoj, malá ložnička, dvě komory a balkon. I. PP chodba se schodištěm, sklad s kuchyňkou a WC na užitkovou vodu. Konstrukce: základy betonové včetně izolace proti zemní vlhkosti. Zdivo z cihel a tvárnic tl. 30 cm. Střecha sedlová, krytina tašky plechová. Stropy dřevěné s rovným omítaným podhledem. schody do suterénu betonové. podlahy v obytných místnostech betonové. Vnitřní omítky hladké vápenné, venkovní břízolitové, Dveře hladké, plné. okna dřevěná dvojitá. Vytápění lokální na tuhá paliva. Elektroinstalace světelná, bleskosvod není. Rozvod vody není. Rozvod vody není. Stáří domku 49 let. Domek stojí na pozemku 48 m2, u domku je pozemek 321 m2. Cena zjištěna znaleckým posudkem. Prodávající je insolvenční správce, který nemovité věci (domek s pozemkem pod ním a u něj) prodává v rámci insolvenčního řízení.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Odry, prodej Odry, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Odry, rekreační Odry, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Odry bez realitky, Odry, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Odry. Požadovaná cena nemovitosti je 330 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chata-v-k-u-klokocuvek.

Pro více informací kontaktujte Jan Godal (soukromý inzerent), e-mail: godal@insolvencni-kancelar.eu, telefon: 725080896. Inzerát byl aktualizován dne 11.10.2018.

Fotogalerie: Chata v k.ú. Klokočůvek - prodej rekreační 300 m2 Odry

Chata v k.ú. Klokočůvek 1 Chata v k.ú. Klokočůvek 2 Chata v k.ú. Klokočůvek 3 Chata v k.ú. Klokočůvek 4 Chata v k.ú. Klokočůvek 5

Umístění na mapě: Chata v k.ú. Klokočůvek - prodej rekreační 300 m2 Odry