chatka Malá skála - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 15 m2

chatka Malá skála
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Malá skála-Zbyrohy, Malá skála-Zbyrohy
  • Velikost: 1+kk, 15 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.08.2018
  • Cena: 250 000 Kč
  • Kontakt: alena Zímová
  • E-mail: a-zimova@seznam.cz
  • Telefon: 608238509

Nabízím chatku a pozemek- Malá Skála - Zbirohy o rozloze 2 216 m2. Na pozemku se nachází pěkná chatička 2x3 m, na svažitém pozemku u lesa. Klidná lokalita vhodná k odpočinku. Jedná se o soukromý pozemek, s několika ovocnými stromy. Inženýrské sítě na hranici pozemku (el.220V, vodovod). Pozemek se nachází v původní zástavbě několika okolních chat, chatka je legální stavbou, s povolením městského úřadu Železný brod, stavební odbor. Je vhodná k rekreaci a odpočinku na klidném místě s překrásným výhledem na údolí řeky Jizery. Dalším bonusem je zřícenina hradu Zbirohy, skalní bludiště Kalich, Besedické skály přímo za chatkou. V obci Malá skála se nachází veškerá občanská vybavenost ZŠ, MŠ , pošta , obchody, sportovní vyžití, vlaková zastávka (1,5 km). Obec Malá Skála se nachází mezi Turnovem a Železným Brodem. Turnov 10km, Železný Brod 3km. Základní údaje o nemovitosti Parcela č. 3554 - 652 m2 Parcela č. 3555 - 1564 m2 Obě parcely sousedí. Pište na mail: a-zimova@seznam.cz Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Malá skála-Zbyrohy, prodej Malá skála-Zbyrohy, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Malá skála-Zbyrohy, rekreační Malá skála-Zbyrohy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Malá skála-Zbyrohy bez realitky, Malá skála-Zbyrohy Malá skála-Zbyrohy, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Malá skála-Zbyrohy. Požadovaná cena nemovitosti je 250 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chatka-mala-skala.

Pro více informací kontaktujte alena Zímová (soukromý inzerent), e-mail: a-zimova@seznam.cz, telefon: 608238509. Inzerát byl aktualizován dne 14.08.2018.

Fotogalerie: chatka Malá skála - prodej rekreační 1+kk, 15 m2 Malá skála-Zbyrohy Malá skála-Zbyrohy

chatka Malá skála 1