Chaty se zahradou 3071 m2 ve Výnězdě u Omleničky okr. Český Krumlov - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 3071 m2

Chaty se zahradou 3071 m2 ve Výnězdě u Omleničky okr. Český Krumlov
 • Typ nemovitosti: rekreační
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Výnězda, Omlenice
 • Velikost: 2+1, 3071 m2
 • Aktualizace inzerátu: 23.01.2019
 • Cena: 1 199 000 Kč
 • Kontakt: Oldrich Kohout
 • E-mail: oldrich.kohout@seznam.cz
 • Telefon: 721988808

Naše kancelář Vám nabízí zprostředkování prodeje pozemků o celkové výměře 3071 m2 v rekreační oblasti Výnězda u Omleničky. Nachází se v olasti několika málo chat. Jeden z objektů je obydlen celoročně. Na pozemku stojí několik staveb. Patrová chata, malá chata s terasou, chatka - dílna a kůlna, kterou je možno využít jako garáž. Parkování je možné přímo před vchodem na vlastním pozemku. Do všech objektů je zavedena elektřina. Patrová chata je vytápěna kamny na tuhá paliva a elektrickým přímotopem, je zateplená, byly provedeny nové štuky a rozvody elektřiny a užitkové vody. Stávající zařízení je z masivu. Před chatou jsou připraveny základy pro dostavbu koupelny a terasy. Pozemkem protékají dva potůčky. (majitel v současné době vyřizuje povolení ke zřízení rybníčka o velikosti 300 m2. Oblast nebyla nikdy postižena záplavou. Nedaleko se nachází koupaliště s průzračnou vodou a kaskáda několika rybníků. Okolí je "houbařským rájem" jelikož zde není mnoho usedlíků a tato oblast i přes to, že se nachází na úpatí přírodního parku Poluška, není nijak zatěžována turisty. Přírodní park Poluška ochraňuje krajinný ráz horského hřbetu mezi Vltavou a Malší. Přírodní a estetická hodnota zdejší krajiny je tvořena takřka nedotčeným lesním ekosystémem, lučními ekosystémy, mezemi a remízky, porosty dřevin a dochovanou tradiční architekturou obytných a hospodářských stavení, vísek a samot. Pro milovníky koní je nedaleko ekologická farma Alpská chalupa, která umožňuje vyjížďky na koních. Osada se nachází mezí Českým Krumlovem a Kaplicí.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Omlenice, prodej Omlenice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Omlenice, rekreační Omlenice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Omlenice od realitky, Výnězda Omlenice, rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Omlenice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 199 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chaty-se-zahradou-3071-m2-ve-vynezde-u-omlenicky-okr-cesky-krumlov.

Pro více informací kontaktujte Oldrich Kohout (makléř / RK), e-mail: oldrich.kohout@seznam.cz, telefon: 721988808. Inzerát byl aktualizován dne 23.01.2019.

Fotogalerie: Chaty se zahradou 3071 m2 ve Výnězdě u Omleničky okr. Český Krumlov - prodej rekreační 2+1, 3071 m2 Výnězda Omlenice

Chaty se zahradou 3071 m2 ve Výnězdě u Omleničky okr. Český Krumlov 1 Chaty se zahradou 3071 m2 ve Výnězdě u Omleničky okr. Český Krumlov 2 Chaty se zahradou 3071 m2 ve Výnězdě u Omleničky okr. Český Krumlov 3 Chaty se zahradou 3071 m2 ve Výnězdě u Omleničky okr. Český Krumlov 4 Chaty se zahradou 3071 m2 ve Výnězdě u Omleničky okr. Český Krumlov 5 Chaty se zahradou 3071 m2 ve Výnězdě u Omleničky okr. Český Krumlov 6