Další Prodej moderního, nízkoenergetického, dvoupodlažního rodinného domu ve tvaru obdélníku. - nabídka prodeje bytu 300 m2

Další Prodej moderního, nízkoenergetického, dvoupodlažního rodinného domu ve tvaru obdélníku.
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Prague
  • Velikost: 4+kk, 300 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.02.2024
  • Cena: 12 720 310 Kč
  • Kontakt: Sebastian De Robertis
  • E-mail: info@equipmentliftingsystems.com
  • Telefon: 0208084426

Praktický patrový 4-pokojový dům Poschoďový dům bez krkolomného vnitřního schodiště Vám zajistí pohodlí a zároveň ušetří místo v zahradě. Plochá střecha poskytuje více místa v pokojích v patře. Je možné 4 byty a etážovým Půjčíme vám až do 100 % odhadní hodnoty nemovitosti · splátky si můžete rozložit až na 30 let · u hypoték na bydlení úrokové sazby již od 6,09 % p.a. Dispozice Projekt moderního, nízkoenergetického, dvoupodlažního rodinného domu ve tvaru obdélníku, vhodný na pozemky již od šířky 12 m (při odstupu 2,0m a 3,5m od hranic pozemku). V přízemí se nachází denní část domu - zádveří s odkládacím prostorem, wc, kuchyň, kterou je možné v případě zájmu uzavřít od obývacího pokoje. Obývací pokoj je napojen na zahradu přes posuvné dveře a terasu. V patře se nacházejí tři ložnice s příslušenstvím. Rodičovská ložnice má svůj vlastní prostorný šatník. Všechny ložnice v domě mají optimální velikost od 14 do 17 m2. Projekt rodinného domu je možné dodat i s garáží. Technické řešení Stěny jsou navrženy z pórobetonových tvárnic, které je v případě zájmu možné během výstavby bez problémů zaměnit za cihlové zdivo. Vytápění je podlahové. Architektonické řešení Dům je řešen kombinací bílé a zelené omítky. Střešní krytina je navržena povlaková. Okna jsou plastová v antracitové barvě rámů.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Prague, prodej Prague, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Prague, byt Prague, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Prague bez realitky, Prague, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Prague. Požadovaná cena nemovitosti je 12 720 310 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dalsi-prodej-moderniho-nizkoenergetickeho-dvoupodlazniho-rodinneho-domu-ve-tvaru-obdelniku.

Pro více informací kontaktujte Sebastian De Robertis (soukromý inzerent), e-mail: info@equipmentliftingsystems.com, telefon: 0208084426. Inzerát byl aktualizován dne 18.02.2024.

Fotogalerie: Další Prodej moderního, nízkoenergetického, dvoupodlažního rodinného domu ve tvaru obdélníku. - prodej byt 4+kk, 300 m2 Prague