Dlouhodobě pronajmu chatu se zahradou ve Frýdlantu n. O. - nabídka pronájmu rekreační nemovitosti 40 m2

Dlouhodobě pronajmu chatu se zahradou ve Frýdlantu n. O.
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Mánesová, Frýdlant n.0.
  • Velikost: 1+1, 40 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.03.2020
  • Cena: 5 500 Kč
  • Kontakt: chata frydlant
  • E-mail: chata.frydlant@email.cz
  • Telefon: -

Dlouhodobě pronajmu zděnou a podsklepenou chatu se zahradou (400m2) ve Frýdlantu n. O. Chata se skládá z obytné části, ve které je společenská místnost s kuchyňským koutem, splachovacím WC a sprchovým koutem. Obytným podkrovím vhodným ke spaní. A sklepní části s úložnými/skladovacími prostory. Na pozemku se nachází místo k venkovnímu posezení, vzrostlé ovocné stromy a keře. Možnost pěstováni zeleniny. Chata se nachází poblíž vlakového nádraží, skvělá občanská vybavenost, výborná dostupnost jak vlakem (cca 800m pěšky) tak autem, cesta do centra obce cca 20min. Voda i elektřina zavedena do chaty. Topení na tuhá paliva. Cena dohodou. Ihned k dispozici.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti pronájem, hledám rekreační Frýdlant n.0., pronájem Frýdlant n.0., pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Frýdlant n.0., rekreační Frýdlant n.0., bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem rekreační Frýdlant n.0. bez realitky, Mánesová Frýdlant n.0., rekreační od majitele bez RK, inzerát pronájem rekreační a nabízím rekreační Frýdlant n.0.. Požadovaná cena nemovitosti je 5 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dlouhodobe-pronajmu-chatu-se-zahradou-ve-frydlantu-n-o.

Pro více informací kontaktujte chata frydlant (soukromý inzerent), e-mail: chata.frydlant@email.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 12.03.2020.

Fotogalerie: Dlouhodobě pronajmu chatu se zahradou ve Frýdlantu n. O. - pronájem rekreační 1+1, 40 m2 Mánesová Frýdlant n.0.

Dlouhodobě pronajmu chatu se zahradou ve Frýdlantu n. O. 1 Dlouhodobě pronajmu chatu se zahradou ve Frýdlantu n. O. 2 Dlouhodobě pronajmu chatu se zahradou ve Frýdlantu n. O. 3