Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu - nabídka pronájmu bytu 34 m2

Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Patrice Lumumby , Ostrava Zábřeh
  • Velikost: 1+1, 34 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.08.2022
  • Cena: 9 100 Kč
  • Kontakt: Pavla Olš
  • E-mail: pavlaaviz@seznam.cz
  • Telefon: pavlaaviz@seznam.cz

Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu u Bělského lesa, ulice Patrice Lumumby. K nastěhování od září 2022. Klidné prostředí, v blízkosti zastávka MHD a obchod s potravinami. Velikost bytu 34 m2 (pokoj 13,8 m2 má rozměry 4,40 m x 3,20 m, kuchyň má 7,55 m2 a předsíň 7.80 m2. Byt se nachází ve 2. poschodí čtyřpatrového domu a náleží k němu sklep. V bytě je základní vybavení. V kuchyni: kuchyňská linka, plynový sporák a vestavěná spíž. V obýváku je rohová sedací souprava, kterou nynější bydlící nabízí k odkoupení za 600,00 Kč. (viz foto) V pokojích je plovoucí podlaha, v oknech žaluzie. V koupelně je klasické vybavení. V předsíni jsou dvě prostorné vestavěné skříně. V bytě je instalovaná přípojka ke STA a KT. Dům je zateplený s plastovými okny. Cena 9.100 Kč měsíčně zahrnuje nájemné včetně záloh na energie, platbu za úklid společných prostor, odvoz odpadu, poplatky za TV a rozhlas, a také pojištění bytu. Při podpisu smlouvy požadujeme úhradu prvního nájemného + vratnou kauci ve výši 9100 Kč. Zálohy na energie jsou navýšeny vzhledem ke stávajícím cenám. V případě zájmu pište na email: pavlaaviz@seznam.cz Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktována makléři ani RK. V případě nutnosti lze dovybavit základním nábytkem, pračkou a ledničkou.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Ostrava Zábřeh, pronájem Ostrava Zábřeh, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostrava Zábřeh, byt Ostrava Zábřeh, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Ostrava Zábřeh bez realitky, Patrice Lumumby Ostrava Zábřeh, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Ostrava Zábřeh. Požadovaná cena nemovitosti je 9 100 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dlouhodobe-pronajmu-udrzovany-byt-1-1-v-ostrave-zabrehu.

Pro více informací kontaktujte Pavla Olš (soukromý inzerent), e-mail: pavlaaviz@seznam.cz, telefon: pavlaaviz@seznam.cz. Inzerát byl aktualizován dne 16.08.2022.

Fotogalerie: Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu - pronájem byt 1+1, 34 m2 Patrice Lumumby Ostrava Zábřeh

Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 1 Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 2 Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 3 Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 4 Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 5 Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 6 Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 7 Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 8 Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 9 Dlouhodobě pronajmu udržovaný byt 1+1 v Ostravě Zábřehu 10