Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní - nabídka pronájmu bytu 39 m2

Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Hlavní třída, Mariánské Lázně
  • Velikost: 1+1, 39 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.01.2020
  • Cena: 9 000 Kč
  • Kontakt: Bohuslava Mayová
  • E-mail: mayovab@email.cz
  • Telefon: 777110873

Nabízíme zprostředkování dlouhodobého pronájmu bytu 1+1 v centru Mariánských Lázní - ul. Hlavní třída. Výměra 39 m2, umístěn ve 3. patře historického cihlového domu bez výtahu. Byt je útulný, slunný a teplý. K dispozici kuchyňská linka se el. sporákem a vestavěnou pračkou, zbytek bytu je nezařízený. Koupelna a toaleta jsou samostatné. Z oken je příjemný výhled na lázeňské domy, do městského parku a do lesa. Byt je vhodný pro seriózní zájemce upřednostňující klidné bydlení. Měsíční nájem: 9.000,- Kč + elektrická energie, kauce: 2 x měs. nájem + provize RK. MHD před domem, nedaleko je také lázeňská kolonáda, obchod, pošta, apod. Nemovitost je zatížena energetickou náročností třídy typu G. Energetický štítek na požádání bude předložen.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Mariánské Lázně, pronájem Mariánské Lázně, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Mariánské Lázně, byt Mariánské Lázně, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Mariánské Lázně od realitky, Hlavní třída Mariánské Lázně, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Mariánské Lázně. Požadovaná cena nemovitosti je 9 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dlouhodoby-pronajem-bytu-1-1-v-centru-mar-lazni.

Pro více informací kontaktujte Bohuslava Mayová (makléř / RK), e-mail: mayovab@email.cz, telefon: 777110873. Inzerát byl aktualizován dne 14.01.2020.

Fotogalerie: Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní - pronájem byt 1+1, 39 m2 Hlavní třída Mariánské Lázně

Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní 1 Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní 2 Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní 3 Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní 4 Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní 5 Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní 6 Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní 7 Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v centru Mar. Lázní 8