Dlouhodobý pronájem garsoniéry - nabídka pronájmu bytu 40 m2

Dlouhodobý pronájem garsoniéry
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Husova, Mariánské Lázně
  • Velikost: 1+kk, 40 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.01.2020
  • Cena: 6 400 Kč
  • Kontakt: Bohuslava Mayová
  • E-mail: mayovab@email.cz
  • Telefon: 777110873

Nabízíme zprostředkování pronájmu velmi pěkné a slunné garsoniéry v Mariánských Lázních, ul. Husova. Výměra 40 m2, nachází se ve 3. patře cihlového domu bez výtahu. K dispozici nezařízená. Topení - lokální elektrické. Koupelna s vanou, s vlastním okénkem, není součástí bytu, ale nachází se ve stejném patře jako garsoniéra ( je zde ještě pouze jeden byt a dostatek soukromí ). Měsíční nájem: 6.400,- Kč/měs + záloha na služby a vodu ve výši 500,- Kč/měs ), elektrická energie bude přepsána na nájemce. Kauce ve výši 7.000,- Kč + provize RK. Jedná se o příjemné a klidné bydlení nedaleko od autobusového a vlakového nádraží. V bezprostřední blízkosti je MHD, nákupní centrum, lékař. Do centra města cca 5 min. pěšky. Nemovitost je zatížena energetickou náročností třídy typu G. Energetický štítek na požádání bude předložen.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Mariánské Lázně, pronájem Mariánské Lázně, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Mariánské Lázně, byt Mariánské Lázně, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Mariánské Lázně od realitky, Husova Mariánské Lázně, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Mariánské Lázně. Požadovaná cena nemovitosti je 6 400 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dlouhodoby-pronajem-garsoniery.

Pro více informací kontaktujte Bohuslava Mayová (makléř / RK), e-mail: mayovab@email.cz, telefon: 777110873. Inzerát byl aktualizován dne 14.01.2020.

Fotogalerie: Dlouhodobý pronájem garsoniéry - pronájem byt 1+kk, 40 m2 Husova Mariánské Lázně

Dlouhodobý pronájem garsoniéry 1 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 2 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 3 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 4 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 5 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 6 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 7 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 8 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 9 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 10 Dlouhodobý pronájem garsoniéry 11