Dohoda možná - prodej velké garáže s pozemkem - Brno - Komín - nabídka prodeje garáže 23 m2

Dohoda možná - prodej velké garáže s pozemkem - Brno - Komín
 • Typ nemovitosti: garáž
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Bystrcká, Brno
 • Velikost: 23 m2
 • Aktualizace inzerátu: 31.01.2023
 • Cena: 1 290 000 Kč
 • Kontakt: VETOS-real s.r.o.
 • E-mail: vetos-real@email.cz
 • Telefon: 777747680

Nabízíme k prodeji nadstandardně zrekonstruovanou a velkou garáž v atraktivní a žádané lokalitě Brno-Komín, v blízkosti ulice Bystrcká. Zděná řadová garáž je na vlastním pozemku (23m2), vnitřní plocha garáže - cca 21m2, vše v osobním vlastnictví bez zástav či jiných omezení. Garáž je uvnitř vysoká 2,7m, pod stropem je instalována konstrukce na úložný box, či loď, lyže atd. Elektrická energie 230/400V. Vybavena FAB zámkem a petlicí TOKOZ. Odvětrávána. Vrata jsou seřízena zámečníkem, garáž je vymalovaná a osvětlená led trubicemi. Možnost dobíjení elektromobilu (400v). Garáž je ihned připravena k prodeji a užívání (garážování, pronájem, investice). Garáž nepodléhá dle platných právních předpisů povinnosti zpracování průkazu energetické náročnosti (PENB), nejedná se o budovu s upravovaným vnitřním prostředím, nesplňuje podmínky dle § 2, odst. 1. písm p), x) zákona 406/2000 Sb. Cena včetně provize - 1.290.000,- Kč, při rychlém a seriozním jednání dohoda možná. Garáž je okamžitě k dispozici. Další informace a prohlídky Vám rádi zajistíme – prosím. volejte tel. níže.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, garáž, nemovitosti prodej, hledám garáž Brno, prodej Brno, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, garáž Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej garáž Brno od realitky, Bystrcká Brno, garáž od makléře nebo RK, inzerát prodej garáž a nabízím garáž Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 1 290 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dohoda-mozna-prodej-velke-garaze-s-pozemkem-brno-komin.

Pro více informací kontaktujte VETOS-real s.r.o. (makléř / RK), e-mail: vetos-real@email.cz, telefon: 777747680. Inzerát byl aktualizován dne 31.01.2023.

Fotogalerie: Dohoda možná - prodej velké garáže s pozemkem - Brno - Komín - prodej garáž 23 m2 Bystrcká Brno

Dohoda možná - prodej velké garáže s pozemkem - Brno - Komín 1 Dohoda možná - prodej velké garáže s pozemkem - Brno - Komín 2 Dohoda možná - prodej velké garáže s pozemkem - Brno - Komín 3 Dohoda možná - prodej velké garáže s pozemkem - Brno - Komín 4 Dohoda možná - prodej velké garáže s pozemkem - Brno - Komín 5