Domek u lesa - nabídka prodeje domu 1400 m2

Domek u lesa
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , vsetín
  • Velikost: 4+1 a větší, 1400 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.05.2019
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: jiřina Kunčická
  • E-mail: j.kuncicka@seznam.cz
  • Telefon: -

Nabízíme k prodeji domek postavený na jižní straně s hezkým výhledem do okolí. Domek je na klidném místě, kousek od lesa a zároveň blízko do města- Vsetín a Valašské Meziříčí ve vzdálenosti cca 7 - 10km. V blízkosti je přehrada Bystřička. Na pozemku se nachází dřevěná kůlna a domek na dřevo. V dolní části zahrady je možnost parkovat na vlastním pozemku. Na zahradě jsou ovocné stromky, jehličnany, malé jezírko s okrasnými stromy a velká pergola s grilem. Domek prošel celkovou rekonstrukcí, zateplení, nová plastová okna, střecha, komín, topení, podlahy, bojler, elektřina. Domek je vytápěn kamny s výměníkem, ve všech pokojích jsou radiátory s možností regulace tepla. V obývacím pokoji je navíc ještě krb, nové kamenne obklady na stěně. Vodovod je veřejný, ohřev vody z elektrického bojleru/nebo vyměníkem v kamnech. Odpad je sveden do jímky. Je zde možnost napojit se na veřejnou kanalizaci. Elektřina 230/400V. Plynová přípojka nedaleko pozemku. Internet, Wifi a satelit na TV je k dispozici. Příjezdová cesta k pozemku je obecní. Domek je dispozičně řešen celkem 5+1, v horní části jsou dva podkrovní pokoje. Kuchyň je nová,je zde myčka, indukční varní deska, el. trouba, nové obklady. Možnost prodeje i částečně zařízení v domě včetně osvětleni. Koupelna a Wc je menší, je zde sprchový kout a toaleta, ale je možnost rozšíření, dle potřeby zájemce. Pozemek je dostatečně velký cca 1400 čtv. metrů. V domě je malý sklep. V obci je škola, školka, pošta, hospoda a obchod. V blízkosti autobusová zastávka. Cena na vyžádání.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům vsetín, prodej vsetín, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí vsetín, dům vsetín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům vsetín bez realitky, vsetín, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům vsetín. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/domek-u-lesa.

Pro více informací kontaktujte jiřina Kunčická (soukromý inzerent), e-mail: j.kuncicka@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 08.05.2019.

Fotogalerie: Domek u lesa - prodej dům 4+1 a větší, 1400 m2 vsetín

Domek u lesa 1 Domek u lesa 2 Domek u lesa 3 Domek u lesa 4 Domek u lesa 5 Domek u lesa 6 Domek u lesa 7 Domek u lesa 8 Domek u lesa 9 Domek u lesa 10 Domek u lesa 11 Domek u lesa 12