Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev - nabídka pronájmu domu 107 m2

Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Nová Cerekev 241, Nová Cerekev
  • Velikost: 4+1 a větší, 107 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.05.2019
  • Cena: 12 000 Kč
  • Kontakt: Tomáš Rejzek
  • E-mail: rejzek.t@seznam.cz
  • Telefon: 774870216

Exkluzivně se Vám dovolujeme nabídnout dům k pronájmu 2 pokoje ve dvou patrech 4+1 125m2 se zahradou 600m podsklepený 4 místnosti. Dům je po rekonstrukci nové plastové okna 3 skla, koupelna kuchyň (kompletně vybavená digestoř komínová, myčka, keramický sporák,lednice,mrazáky) topení na dálková přívod. Dům je vhodný k bydlení pro rodinu, občasnská vybavenost škola, školka, lékař, potraviny výhodou pozemek pro pěstovaní zeleniny popřípadě užitkových zvířat menší chlív k dispozici. Dlouhodobý pronájem vítán ideální pro sídlo, ubytování zaměstnanců (zde cena dohodou podle počtu osob). Prostorná a praktická dispozice. Jeho poloha je uprostřed občasnké vybavenosti autobusová i tramvajové zastávka pouhých 9km do Pelhřimova popřípadě Tábor.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům Nová Cerekev, pronájem Nová Cerekev, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nová Cerekev, dům Nová Cerekev, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům Nová Cerekev bez realitky, Nová Cerekev 241 Nová Cerekev, dům od majitele bez RK, inzerát pronájem dům a nabízím dům Nová Cerekev. Požadovaná cena nemovitosti je 12 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dum-k-pronajmu-zahrada-vysocina-nova-cerekev.

Pro více informací kontaktujte Tomáš Rejzek (soukromý inzerent), e-mail: rejzek.t@seznam.cz, telefon: 774870216. Inzerát byl aktualizován dne 16.05.2019.

Fotogalerie: Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev - pronájem dům 4+1 a větší, 107 m2 Nová Cerekev 241 Nová Cerekev

Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev 1 Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev 2 Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev 3 Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev 4 Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev 5 Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev 6 Dům k pronájmu + zahrada, Vysočina - Nová cerekev 7