Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě - nabídka prodeje domu 90 m2

Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: 25, Všeradice
  • Velikost: 3+1, 90 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.09.2022
  • Cena: 3 300 000 Kč
  • Kontakt: Ladislav Černý
  • E-mail: dovce@seznam.cz
  • Telefon: 606627744

Nabízím k prodeji dům ve skvělé lokalitě Všeradice 24 km JZ od Prahy. Karlštejn blízký pouhých 12 km, do Brd jen 2 km. Do jednoho ze dvou klenutých sklepů zavedené nové obecní přípojky vody a odpadu. Na hranici pozemku plynová přípojka. Střešní krytina i trámoví ve velmi dobrém stavu. Vnitřek domu: 4 místnosti (jedna z nich velká – bývalý koloniál), chodba a schody na půdu a plot jsou ke kompletní rekonstrukci. K domu je stavební pozemek 280 m2 bez hranice se sousedy. Na pozemku také kůlna, garáž a malá zahrádka (aktuálně zarostlá). Před domem velké obecní místo pro parkování dalších aut. V obci se ke cti místní rodačky M. D. Rettigové nachází luxusní Dvůr Všerad s restaurací, galerií, ubytováním a sportovním vyžitím na víceúčelovém hřišti včetně minigolfu. V obci vlaková stanice a luxusní kavárna s cukrárnou.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Všeradice, prodej Všeradice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Všeradice, dům Všeradice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Všeradice bez realitky, 25 Všeradice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Všeradice. Požadovaná cena nemovitosti je 3 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dum-s-obecnimi-sitemi-v-nadherne-lokalite.

Pro více informací kontaktujte Ladislav Černý (soukromý inzerent), e-mail: dovce@seznam.cz, telefon: 606627744. Inzerát byl aktualizován dne 19.09.2022.

Fotogalerie: Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě - prodej dům 3+1, 90 m2 25 Všeradice

Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě 1 Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě 2 Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě 3 Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě 4 Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě 5 Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě 6 Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě 7 Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě 8 Dům s obecními sítěmi v nádherné lokalitě 9