Dům se skladovými či komerčními prostory.. - nabídka prodeje domu 558 m2

Dům se skladovými či komerčními prostory..
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Oskořínek
  • Velikost: 558 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.09.2017
  • Cena: 2 480 000 Kč
  • Kontakt: Alena Urbánková
  • E-mail: infourbankova@gmail.com
  • Telefon: -

Nabízíme k prodeji dispozičně zajímavý dům v obci Oskořínek + s rozsáhlými prostory 130 m2, výška stropů 6,5 m. Je možnost využití prostor pro loftové bydlení, komerční účely nebo jako skladové prostory, Dále má nemovitost rozsáhlé klenuté sklepy. Částečná rekonstrukce, plynový kondenzační kotel, elektrika, voda, kanalizace. Energetická třída G. Parcela 558 m2. K domu náleží stodola 56,27 m2 a zeleninová zahrádka . V obci MŠ, ZŠ, pošta, obchody, restaurace, dětské hřistě, v místě se zachovávají lidové tradice. Výborná dopravní dostupnost do Nymburka 8 km, Poděbrady 16 km, Praha 49 km, Mladá Boleslav 34 km, Kolín 30 km. Možnost okamžitého nastěhování.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Oskořínek, prodej Oskořínek, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Oskořínek, dům Oskořínek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Oskořínek bez realitky, Oskořínek, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Oskořínek. Požadovaná cena nemovitosti je 2 480 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dum-se-skladovymi-ci-komercnimi-prostory.

Pro více informací kontaktujte Alena Urbánková (soukromý inzerent), e-mail: infourbankova@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 14.09.2017.

Fotogalerie: Dům se skladovými či komerčními prostory.. - prodej dům 558 m2 Oskořínek

Dům se skladovými či komerčními prostory.. 1 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 2 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 3 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 4 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 5 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 6 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 7 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 8 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 9 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 10 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 11 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 12 Dům se skladovými či komerčními prostory.. 13

Umístění na mapě: Dům se skladovými či komerčními prostory.. - prodej dům 558 m2 Oskořínek