Dům, starší usedlost - nabídka prodeje domu 1111 m2

Dům, starší usedlost
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Trhove Sviny
  • Velikost: 4+1 a větší, 1111 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.01.2017
  • Cena: 4 300 000 Kč
  • Kontakt: Dominika Duspiva
  • E-mail: d.sajdova@seznam.cz
  • Telefon: -

Starší rodinný dům- usedlost  Starší usedlost která má dvě bytové jednotky 2+kk a 3+kk s možností propojení a zvětšení prostor.  Aktuálně obyvatelná jen jedna půlka 2+kk ( mezonet) Druhá bytová jednotka byla rekonstruována, ale nepodařilo se jí dodělat. Takže nutné dodělání.  K domu přiléhá sad o výměře 725m a kus louky za usedlostí, kde byla ohrada pro ovce a hospodářská zvířata.( nevím přesně kolik metru louka za domem má.) Zastavěná plocha a nádvoří 524m. Na nádvoří dalsí dům .  Půlka slouží jako letní byt a v druhé prostorná dílna. Moznost dodělání podkroví. Byt č.1-  1NP zádveří se vstupem do nové koupn, předsíň s kotlem(plyn), koupelnička s wc, obývací pokoj integrovaný s kk a jídelnou se schodistem do podkroví, kuchyň, sklep.  2NP-obytná galerie, pokoj Byt č2.-  ( častečná rekonstrukce- nutne dokončení) 1NP predsíň, koupelna s wc, kotel ( plyn), kuchyň, obývací pokoj, schodište do patra.  2NP obytne podkroví 1 hotový pokoj, další v prostoru s mozností propojení s vedlejším domem. U domu studna, bazen, kolna, zahradní krb, stání kryte na 2 auta. Součastí malý rybníček V domě vodovodní řad, plyn, elektrika, krbova kamna s rozvody po domě.  Cena: 3 .850 .000,-  (+500.000)        + v případě zajmu možnost prodat ještě 1000m pozemku přilehajicího  Dům po dobu 3 let stale musí byt vedeny na mou osobu z duvodu fixace a dost vysoké sankce za předčasné doplacení, proto se bude muset zřídit, Smlouva o smlouve budoucí . Záloha za dům k okamžitému zaplacení 2. 500 000,-  + 500. 000,-( není součástí kupní ceny domu) tato částka bude poukázána na zřízený ucet ze ktereho se podobu 3 let ., nez dobehne fixace bude hradit hypoteka a pojistení Takze tedy v pripade prodeje ,budu pozadovat 3.000.000,- na začatku jako zalohu a po 3 letech ukoncene fiksace, bude možne dum prevezt na nove majitele a bude mi doplaceno 1.300.000,-

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Trhove Sviny, prodej Trhove Sviny, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Trhove Sviny, dům Trhove Sviny, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Trhove Sviny bez realitky, Trhove Sviny, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Trhove Sviny. Požadovaná cena nemovitosti je 4 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dum-starsi-usedlost.

Pro více informací kontaktujte Dominika Duspiva (soukromý inzerent), e-mail: d.sajdova@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 18.01.2017.

Fotogalerie: Dům, starší usedlost - prodej dům 4+1 a větší, 1111 m2 Trhove Sviny