Dvougenerační dum 6 + 2 podsklepený, garáž, dílna Ostrava - nabídka prodeje domu 291 m2

Dvougenerační dum 6 + 2 podsklepený, garáž, dílna Ostrava
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Ostrava
  • Velikost: 4+1 a větší, 291 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.11.2021
  • Cena: 4 700 000 Kč
  • Kontakt: I B
  • E-mail: idamiso@hotmail.com
  • Telefon: 776616186

Dvougenerační dum 6 + 2 podsklepený, garáž, dílna Ostrava. Dum určený k celkové rekonstrukci. Dům má velký potenciál a nachází se v klidné části Ostravy-Radvanicích. Velká zahrada, umožňuje stavbu dalšího domu, dva velké skleníky, altán, velká ovocná zahrada, chlívek. Některé pokoje mají dubové parkety na podlahách. Dum vyžaduje modernizaci, je napojený na vodu, elektřinu a plyn. Dum poskytuje velké možnosti k využití. Je volný k okamžitému užívání. Prostorný dům má dispozici 6+2, dvě samostatné, totožné, bytové jednotky 3+1. Dům je celopodsklepen. Sklep je suchý, stropy dostatečně vysoké. Je zde mimo jiné umístěna kotelna, prádelna a podobně. Ze sklepa se lze dostat do prostorné garáže s montážní jámou. Na garáž navazuje kryté garážové stání. Velká zahrada momentálně vyžadující údržbu. Jsou zde ovocné stromy, ořech a podobně. Na pozemku stojí další tři samostatné objekty a to zděná hospodářská budova, dva velké skleníky. Část pozemku lze využít k výstavbě dalšího RD. Technický stav: Dům je určen k celkové rekonstrukci. Okna původní. Topení ústřední, plynové, nutná rekonstrukce. Střecha vyžaduje opravu. Užitná plocha 291m2, zast. pl. a nadv. 114 m2, zahrada 1.472 m2, celkem 1.586 m2. Energetická náročnost G – Mimořádně nehospodárná. K modernizaci lze využít dotaci Nová Zelená Úsporám až do výše 50%. Okolí domu tvoří obytná zástavba. Velmi klidná část města.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Ostrava, prodej Ostrava, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostrava, dům Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Ostrava bez realitky, Ostrava, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 4 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dvougeneracni-dum-6-2-podsklepeny-garaz-dilna-ostrava.

Pro více informací kontaktujte I B (soukromý inzerent), e-mail: idamiso@hotmail.com, telefon: 776616186. Inzerát byl aktualizován dne 07.11.2021.

Fotogalerie: Dvougenerační dum 6 + 2 podsklepený, garáž, dílna Ostrava - prodej dům 4+1 a větší, 291 m2 Ostrava

Dvougenerační dum 6 + 2 podsklepený, garáž, dílna Ostrava 1