Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci - nabídka prodeje domu 170 m2

Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Rimska 19, Olomouc
  • Velikost: 4+1 a větší, 170 m2
  • Aktualizace inzerátu: 28.10.2020
  • Cena: 8 700 000 Kč
  • Kontakt: Marek S
  • E-mail: rim19@seznam.cz
  • Telefon: 728 614 448

Prodám dvoubytový řadový rodinný dům v Olomouci Neředíně na ul. Římská kolaudovaný v roce 2014. V přízemí je byt 1+1 se samostatným vstupem ze vstupní haly, která slouží i jako garáž. Samostatným vstupem z haly lze přejít do podkroví, kde je byt 3+1 s terasou. Pokoje v podkroví mají navíc zvýšené patro – samostatnou galerii na spaní nebo využití jako úložný prostor. V současné době jsou jednotlivé pokoje horního bytu (viz foto) výhodně pronajímány. Oba byty jsou naprosto samostatné, je možné je jednoduše spojit. V přízemí jsou ve dvou místnostech realizovány funkční rozvody teplé i studené vody a odpadů pro variabilní situování kuchyně. Rovněž je dána možnost variabilní využitelnosti vstupní haly. Buď čistý vstupní prostor se sadacím koutem nebo jako garáž pro 2 střední auta za sebou nebo jako hrací prostor pro děti, případně jako pracovní hala. Mimo úložných prostorů je zde umístěno umyvadlo i přípojka vody s odpadem pro pračku. Dům je vybaven centrálním vysavačem, jeho agregát je umístěn v zabudované skříni této haly. Kvalitní obvodové keramické zdivo, kvalitní krytina střechy z glazovaných keramických tašek, plastová okna, podlahy plovoucí laminátové, v koupelně keramické. Etážové topení, kotel Junkers, skryté rozvody. Orientace domu je SV - JZ, zahrada se vzrostlou zelení má i vlastní studnu se zabudovaným čerpadlem. Zastavěná plocha RD je cca 92m2, užitná plocha je 170m2, předzahrádka a zahrada se vzrostlou zelení je celkem cca 191 m2. Největší předností domu je jeho poloha, zejména jeho 3 minuty dostupnost ke konečné tramvaje a naprostý klid a bezpečnost pro děti v ulici, ale i v celé lokalitě. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, lékaři, obchody, 2 restaurace atp. RD, který leží na návětrné straně vůči městu, nabízí pohodové bydlení, ideálně pro dvougenerační rodinu. Bezproblémové parkování, vazba na okolní vycházkové rekreační plochy. Dům i zahrada byly po kolaudaci využívány rodinou se dvěma dospělými dětmi. Poslední tři roky je prostor 2. NP pronajímán, vlastníkem domu je užíváno pouze 1. NP a zahrada. Přiložené schema domu je pouze orientační. Konečná cena je 8,4 mil. Kč je uvedena včetně právních služeb. Tento inzerát je s kontaktem přímo na majitele. Prodej bude ideálně realizován bez služeb RK.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Olomouc, prodej Olomouc, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Olomouc, dům Olomouc, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Olomouc bez realitky, Rimska 19 Olomouc, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Olomouc. Požadovaná cena nemovitosti je 8 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dvougeneracni-rd-v-neredine-olomouci.

Pro více informací kontaktujte Marek S (soukromý inzerent), e-mail: rim19@seznam.cz, telefon: 728 614 448. Inzerát byl aktualizován dne 28.10.2020.

Fotogalerie: Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci - prodej dům 4+1 a větší, 170 m2 Rimska 19 Olomouc

Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 1 Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 2 Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 3 Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 4 Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 5 Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 6 Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 7 Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 8 Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 9 Dvougenerační RD v Neředíně, Olomouci 10