Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara - nabídka prodeje domu 900 m2

Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Spoltore, Pescara
  • Velikost: 4+1 a větší, 900 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.10.2023
  • Cena: 30 781 500 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Deset minut od letiště Pescara a asi patnáct minut od nejznámějších pláží Jaderského moře, elegantní a moderní vila na prodej, která se nachází v rozšířeném, klidném a panoramatickém rezidenčním kontextu. Jedná se o luxusní nemovitost, nedávno postavenou, s bezvadnou povrchovou úpravou a obklopenou udržovanou oplocenou zahradou o velikosti 3000 m2 s krásným bazénem. Dům, který měří 760 metrů čtverečních vnitřní plochy, pojme dvě rodiny, protože se skládá ze dvou zcela autonomních jednotek. První byt o rozloze cca 350 m2 se rozkládá v přízemí a mezipatře a vyniká impozantním točitým schodištěm umístěným uprostřed místnosti, které spojuje dvě patra domu a vede do prostorného a světlé sály. Všechny ložnice mají vlastní koupelnu, zatímco soukromější hlavní část tvoří velká ložnice s terasou, velká šatna, koupelna s vanou a sprchovým koutem a druhá koupelna. K dispozici jsou velké verandy a terasy. Druhý byt, který zabírá celé první a druhé patro o celkové výměře 270 m2, je postaven a zařízen v moderním stylu. Skládá se z velkého obývacího pokoje s obytnou terasou s výhledem na bazén, velké jídelny, pracovny, dvou velkých ložnic s vlastními koupelnami a šatnami, hlavní ložnice s šatnou a koupelny s vanou. hydromasážní vana a sprcha. Přístavba je využívána jako technické místnosti, prádelna, koupelny pro bazén. Zahrady a venkovní prostory kolem vily jsou zvláště dobře udržované a vybavené. Bazén na dobré technické a architektonické úrovni je prvkem velké atrakce a pohody. Bezpečnost vily je zaručena propracovaným alarmem a kamerovým systémem.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Pescara, prodej Pescara, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Pescara, dům Pescara, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Pescara od realitky, Spoltore Pescara, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Pescara. Požadovaná cena nemovitosti je 30 781 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/elegantni-a-moderni-vila-v-blizkosti-plazi-jaderskeho-more-v-pescara.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 21.10.2023.

Fotogalerie: Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara - prodej dům 4+1 a větší, 900 m2 Spoltore Pescara

Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 1 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 2 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 3 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 4 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 5 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 6 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 7 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 8 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 9 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 10 Elegantní a moderní vila v blízkosti pláží Jaderského moře v Pescara 11