elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. - nabídka prodeje domu 300 m2

elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města.
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Marina di Pisa
  • Velikost: 4+1 a větší, 300 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.08.2020
  • Cena: 36 580 600 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Patnáct minut od mezinárodního letiště Pisa v Toskánsku, ve střední Itálii, pár kroků od moře, na prodej elegantní secesní vily se zahradou, v perfektních stavebních podmínkách a nachází se ve městě turistického zájmu. Dům, jemně zrekonstruovaný v 90. letech, měří 280 metrů čtverečních na dvou úrovních, ke kterým má přidat sklep v suterénu 70 metrů čtverečních, 40 metrů čtverečních panoramatických teras s výhledem na moře a 28 metrů čtverečních v garáži s mezipatrem. Zahrada měří 450 metrů čtverečních. Vila má příjezdovou cestu a dva vchody pro chodce. Je přístupný z mezipatra a je zde předsíň, pracovna s terasou, dvoulůžkový pokoj s jídelnou, velká kuchyň se vstupem na zahradu, koupelna, komora a prádelna. Horní patro je přístupné mramorovým schodištěm a jsou zde čtyři dvoulůžkové pokoje, z nichž dvě mají velkou terasu a koupelnu. Zahrada obklopuje nemovitost ze dvou stran, s přístupem do garáže a sklepa. Jsou zde jemné úpravy, originální fresky a dobře restaurované dobové architektonické detaily. Kvalitní technické systémy, klimatizace, vynikající dostupnost pro chodce a vozidla.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Marina di Pisa, prodej Italia, Marina di Pisa, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Marina di Pisa, dům Italia, Marina di Pisa, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Marina di Pisa od realitky, Italia, Marina di Pisa, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italia, Marina di Pisa. Požadovaná cena nemovitosti je 36 580 600 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/elegantni-vila-svobody-se-zahradou-v-blizkosti-more-v-historickem-centru-mesta.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 13.08.2020.

Fotogalerie: elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. - prodej dům 4+1 a větší, 300 m2 Italia, Marina di Pisa

elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 1 elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 2 elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 3 elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 4 elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 5 elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 6 elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 7 elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 8 elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 9 elegantní vila svobody se zahradou v blízkosti moře v historickém centru města. 10