Elegantní vila v termálních lázních Toskánska - nabídka prodeje domu 900 m2

Elegantní vila v termálních lázních Toskánska
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Montessumano Terme
  • Velikost: 4+1 a větší, 900 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.10.2022
  • Cena: 63 681 800 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V Toskánsku z nejznámějších italských měst umění, 40 minut od mezinárodního letiště Pisa, v nejslavnějším lázeňském městě Itálie, je na prodej velká dobová vila, která se nachází ve velmi centrální a elegantní městské oblasti. Oblast Monsummano Terme, kde jsou vody, které léčí různé nemoci, nabízí oázu relaxace a pohody, která využívá termální páru k úlevě od dýchacích potíží, ale také k psycho-fyzické pohodě. Vila se nachází v centru města, má čtyři nadzemní podlaží ve výborných stavebních podmínkách, je zasazena na pozemku cca 1200m2, rozděleném na předzahrádku, zadní obslužný dvůr a velký přilehlý pozemek s trávníkem. Hlavní budova byla postavena v roce 1932 a dodnes se dokonale zachovala. Každé patro domu měří 180 metrů čtverečních a vzhledem ke stávajícím objemům v zadních obslužných prostorech celková zastřešená pochozí plocha měří 900 metrů čtverečních. objekt bohatý na historické hodnoty a kulturní hodnoty, v lázeňském areálu skvělé turistická atrakce. Dokonalá konzervace architektonických a stavebních prvků vily umožňuje okamžité použití, v moderním komfortu, ale v autentickém secesním prostředí. Skutečné svědectví o italském umění stále nedotčené.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Montessumano Terme, prodej Montessumano Terme, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Montessumano Terme, dům Montessumano Terme, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Montessumano Terme od realitky, Montessumano Terme, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Montessumano Terme. Požadovaná cena nemovitosti je 63 681 800 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/elegantni-vila-v-termalnich-laznich-toskanska.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 21.10.2022.

Fotogalerie: Elegantní vila v termálních lázních Toskánska - prodej dům 4+1 a větší, 900 m2 Montessumano Terme

Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 1 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 2 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 3 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 4 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 5 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 6 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 7 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 8 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 9 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 10 Elegantní vila v termálních lázních Toskánska 11